Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Régen láttam, és meg szeretném újra nézni.

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-5 éve láttam az RTL-en vagy a TV2-n egy filmet. Régen volt, ezért oylan sok mindenre már nem emlékszek belőle, plusz a felétől kezdtem el nézni. A műfaja horror volt. Egy kastélyban játszódott, ahol egy öreg néni lakott (meg még valaki talán?), és még ott volt egy középkorú (?) nő is a lányával. Nemhiszem, hogy Ők az öreg nénivel együtt laktak volna, de még az is elképzelhető, hogy a kastélyban Ők ketten éltek, és az öreg meg a bejárónő volt. nem tudom. emlékszem, a kislány talált az ágy alatt, egy albumot, amiben képek voltak, és nem értette miért van midnenkinek csukva a szeme, mire az öreg (aki szintén benne volt az albumban) megmagyarázta neki, hogy mivel mind halottak. Meg, volt egy olyan rész is amikor a kiscsaj (vagy valaki más?) elmegy a közeli erdőbe (?) ahol valamit keres.. vagy ilyesmi.. meg méág arra emlékszem, hogy a nő lövöldözik puskával, amikor emgtudja, hogy a nő halott stb.


Tudom, kevés információ, de azért tudnátok segíteni? :(


2012. ápr. 9. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Talán a "Más világ"(The Others).
2012. ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az a Más világ Nicole Kidmannel.
2012. ápr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!