Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Hotel 2 : Mi a véleményet...

Éden Hotel 2 : Mi a véleményetek Mátéról és Edináról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De Nikit meg Krisztiánt nagyon sajnálom :( elég sokáig eljutottak volna sztem... nem volt fair...:( de hát ezvan :/ amugy senki nem tudja hogy lehet kapcsolatba lépni velük ugye? :) FB vagy vmi
2012. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A műsor után Facebookon! :)
2012. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Besúgó, én nem mondtam egy szóval sem, hogy te hazudsz, tiszta kép, hogy a Máté egy nőcsábász a rosszabbik fajtából!:)
2012. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ez a Máté szörnyű :S nem gondoltam volna, hogy ilyen...
2012. ápr. 13. 17:05
 15/17 anonim ***** válasza:
oké, bocs, üldözési mániám van:) (Besúgó voltam:)
2012. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én személy szerint utálom az edinát, semmit sem kell tennie azért, hogy bennmaradjon, és ők ott ezt észre sem veszik, hogy őt meg a mátét kéne kitenni onnan a francba..

A mátéról azt gondolom, mint a 3-as válaszoló, tökéletesen megfogalmazta, hamár itt vagyunk a kánaánba, akkor miért ne játszam el egy buta kis csajnak, hogy l'amour van köztünk..

Le se szarja...

Én is a niki-krisztián párost bírtam..

2012. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jajj, őket én is nagyon szerettem :) csak Niki ne esett volna ki.. ez az edina egy hülye nyálgép. a többi csaj se gondolhassa komolyan, hogy félni kell tőle, utálom !!
2012. ápr. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!