Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Hotel 2 : Mi a véleményet...

Éden Hotel 2 : Mi a véleményetek Mátéról és Edináról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Edina egy nagyon szimpatikus csaj, ő a kedvencem. Mátét szerettem az elején, most sem utálom ,csak nem tom nekem úgy tűnik mintha kihasználná Edinát.....
2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Edina egy aranyos, értelmes lány, Mátéval sincs bajom, aranyosak együtt.
2012. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én ismerem a mátét illetve van egy barátnőm aki nagyon régóta és nagyon jól ismeri (ha értitek mire gondolok;))), és teljesen biztos, hogy a srác nem szerelmes a csajba. elvan mert a pia meg szép táj mellé dukál egy muff is.
2012. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Sosem hittem az ilyen barátom barátja ismeri és hát ő azt mondja hogy tutira ez meg az...........

Azért mert Nórikát átvágta, nem biztos, hogy Pirikét sem szereti. Nórika talán féltékeny.

2012. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát "Nórika" nem volt a barátnője, inkább csak egy olyan lány, akivel a barátnőit csalta:) ha meg nem Nórikával, akkor igen, Pirikével. Nem volt kivétel, legalábbis az elmúlt 5 évben, amióta én hallottam róla ezt-azt. De biztos most lesz, majd meglátjuk;)
2012. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem mind2 olyan tutyimutyi, pont egymáshoz illenek, egyik sem szimpatikus.
2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyik Édenes oldalon is találkoztam egy ilyen besúgóval, elég vicces...!! :-DD
2012. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
háthmm... :D Edina nagyon kétszinű sztem, nem tudom mit lóg mindig Mátén, néha már sajnálom a srácot... nem hiszem el hogy Edi nem veszi észre hogy Máté nem szerelmes belé esetleg csak megb*ni jo neki... erős párosnak tartom őket, bár én sokkal jobban szeretem Nikit és Krisztiánt... olyan helyesek és erősebbek mint Edi meg Máté.. sztem ennyi :D :D
2012. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
voltak...!
2012. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, én mint "besúgó", ezt harangoztam be előre, örülök, hogy más is észrevette, amit én mondjuk borítékoltam volna a statisztikák meg az ismereteim alapján. Végülis lehet vagdalkozni, hogy hazudok, de szerintem mindenkinek, aki rosszindulatot feltételezne a szavaim mögött, viszont nézte a műsort az elmúlt 2 hétben, annak egyértelmű, hogy: "én megmondtam előre" .
2012. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!