Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi a fissítése után miért...

Digi a fissítése után miért nem jó?

Figyelt kérdés

1hónapja,ahányszor csak bekapcsoltam a tv-t.mindig kérte a szoftver frissítést.

meguntam,gondoltam hamar megcsinálom,és minden jó lesz,de nem...

Azóta ha sorba akarom a csatornákat állítani,akkor nem úgy lesznek hogy 1-2-3-4,hanem 1-5-36-14-52.(amelyik számon elmentette az adót,azzal helyezi előre,nem pedig növekvő sorban.)

én szépen sorba szedem,a számokkal próbálok nem foglalkozni,erre időközönként fogja magát az a s..r,és visszaállít mindent gyári alapállásba!!!amit elmentettem az kitörlődik,és kezdhetem újra...

tudok vele itthon bármit is csinálni,vagy megint hívjam ki a szerelőt??


2012. márc. 15. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen nem tudsz változtatni. A Digi is elkezdte azt, ami a T-Home-nál és a UPC-nél már a kezdetek óta van: fix csatornalistát rak az ügyfelek gépeire.
2012. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos nekem is ez lett a problémám...ráadásul frissítés után függőlegesen jobbról balra fekete csíkok jelennek meg folyamatosan...

akkor tehetetlenek vagyunk?

2012. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!