Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen sorozatot ajánlotok...

Milyen sorozatot ajánlotok megnézésre?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a The Sopranos-t. Olyan sorozat kellene, aminek már vagy vége, vagy van elég epizódja, hogy naponta egyet-kettőt is meg tudjak nézni, ne kelljen 1 hetet várnom új epizódra. És szinkronos legyen! Nem kell hogy TV-ben menjen, csak legyen jó, és beszerzem.
2012. febr. 28. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Kaliforgia

Misfits

Skins

Ments meg

Dexter

Six Feet Under

2012. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit előző írt sorozatok jók, viszont egyik sem hasonlít a The Sopranos-ra, de még csak egy kicsit sem.


The Shield-et erősen ajánlanám, 7 évad, sikerült lezárni, alap sorozat.

Másik a The Wire, úgy tudom szintén 7 évad, The Shield-del szokták összehasonlítani, 1. évad állítólag elég lassú (Shield-ből is állítólag, de arra már nem emlékszem), de aztán kicsit beindul).

Ha ezekkel megvagy akkor Sons of Anarchy, Kurt Sutter sorozata (The Shield), sok régi Shield-es szereplővel, ja és a még mindig futó sorozatok közül az egyik legjobb a TV-ben (másik a Breaking Bad, ezek holtversenyben vannak az első fokon, többiek osztoznak a többin).


Oz-ról is csak jót hallottam (bár még nem láttam), HBO sorozat, szóval rossz már nem lehet.


Boardwalk Empire szintén maffiózós sorozat, viszont itt a 20-as években járunk. A díszlet és a színészek 10/10-esek, és egy újabb HBO sorozat, ami a minőségre garancia.


És még kettő, amiket szintén nem láttam, de jókat hallottam róla:

- Deadwood

- Southland


Ezeken kívül még tudok ezer jó sorozatot ajánlani, de azok már nem igazán Sopranos vonalon mozognak.


Ja és oké, hogy írtad a szinkront, de nem ajánlom.

Bár HBO jó szinkronokat csinál, az összes többi nagyon legalja, egy jó sorozatot egy perc alatt szarrá varázsolnak.

És akármilyen minőségi lehet egy szinkron, az eredetit sosem fogja felérni.

2012. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A The Shieldet is láttam már, az is nagyon jó. A The Wire elsőepizódjának kb. a felét még megnéztem anno, de nagyon lassúnak tűnt. A többit még megnézem. Még van a Breaking Bad, és a Walking Dead, nem tudom, hogy melyiket kezdjem el nézni :/
2012. febr. 28. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Breaking Bad ezerszer jobb.

TWD igazából egy szar sorozat lenne, és valószínűleg már rég el is kaszálták volna, ha nem lett volna zombis környezetben.

Amúgy nem is a zombikról szól, hanem egy normál dráma, ami egy zombikkal teli világban játszódik, és ennyi.

Bár nem rossz sorozat, utolsó 2 része kimondottan tetszett is, de BB-hez nem lehet hasonlítani, olyan, mintha Clint Eastwood-ot hasonlítanánk Barátok Közt Kingához.


BB első évadja lehet szintén lassúnak fog tűnni, de aztán beindul (bár itt sem kell majd nagy rohanásra számítani, de a későbbi évadok lényegesen jobbak)

2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor elkezdem nézni a Breaking Bad-et, meglátom milyen.
2012. febr. 29. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az első évad nem tetszik, akkor is végignézném azt a 6 részt vagy mennyi, 2. évad fényévekkel jobb.
2012. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!