Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz való világ 6?

Lesz való világ 6?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy darabig tuti nem.
2012. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
remélem nem. anélkül is elég igénytelen szenny ömlik ránk nap mint nap a tv-ből. Jó lesz egy kis szünet.
2012. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Remélem nem, mindenhonnan ez ömlik fél éve.
2012. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még tavaly novemberben azt mondta a VV vezérigazgatója, hogy lesz. Szerintem még idén, szeptember-november körül.

Csak azt nem tudom, hogy befolyásolta-e az, hogy most lecsökkent a nézettség így februárban és igazából azért is fejezték be most hamarabb a tervezettnél (Március közepe felé lett volna eredetileg vége).

Ha most tartanak egy jó 8-9 hónapos pihenőt, a tavalyi 4 havi szünet helyett, újra optimalizálhatják a nézettséget. Idén azért is volt kevesebb, mert az ember még a négyes szériát szinte kipihenni se tudta és rögtön jött az ötös. Ezért volt az, hogy én is csak tavaly decembertől nézem (szeptember helyett). Annyi idő szünetet minimum kell tartani, mint ameddig tart a műsor (fél év).

2012. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
remélem lesz
2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, akit zavar, hogy van/lesz, az minek nézi? Rengeteg másik csatorna van... nem kötelező ezt a szennyet nézni.
2012. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
én nem nézem, csak sajnos akaratlanul is mindenhol ebbe botlok bele, neten, újságban, sőt reggeli közben is anyám "élménybeszámolójának" köszönhetően.
2012. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, csak majd a Csillag születik után. Ugyanis pótolni kell a műsorvezetőket.....most majd tuti hogy Attila lesz műsorvezető, meg esetleg Csaba, vagy Eszter, ( a többi nem nagyon tud beszélni két összefüggő mondatot helyesen), ugyanis Anikó, Béci és Gigi lassan lecseng. Viszont jövőre a VV5 celebjei is lecsengenek, tehát kell majd az utánpótlás, akik természetesen nem a média és kommunikáció fősulikról kerülnek ki, hanem a VV-ből.....
2012. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy lesz őszel meg is jelenik
2012. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!