Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett nektek a Való világna...

Tetszett nektek a Való világnak ez a szériája?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb volt mint az előző,a játékosok is.

2012. febr. 27. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal jobban tetszett!! Közelebb álltak hozzám a karakterek. :-)
2012. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Velem is ugyanígy volt.Az előző unalmas volt,meg sok volt a primitív ember.Itt a primitív embereket nagyjából az elején kiszórták (Cristoffel,Dya).Több volt az inteligensebb ember mint tavaly.
2012. febr. 27. 12:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, csak az érzelmi intelligenciájukkal volt gond :))
2012. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszett, mert sok volt a "problémás" egyed. Ami nem tetszett benne, az csak az volt (de ez az előzőnél is így volt), hogy a vége felé egyre jobban látszott, kivel akarják megnyeretni, tolták előre Attilát, de ez Alekosznál is így volt. Az meg a hab a tortán, és szintén kiszámítható volt, hogy neki is alátolnak egy saját műsort. Kicsit sok már a celeb az országban, de amíg kajálják az emberek, addig a biznisz az biznisz, és ezt az Attila gyereket el lehet adni, mert tökéletesen csinálja a népbutítást, mindent elhitet az emberekkel, amit akar :) Tökéletes politikus lenne :)) Emberileg nem kedvelem mert átlátok rajta, de meghajlok előtte, amiért zsinóron rángatta a naivabb típusú nézőket. Tud valamit a srác :)
2012. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jobban tetszett az előző. Ezeket mire megszoktam volna már vége is lett:)Uncsi volt.
2012. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:39


Sok a celeb ez igaz, de ha megfigyeled, itt is van egy természetes körforgás. Például 2008-2009-ben Benkőt, Győzikét (Bea asszonyt), Steiner Kristófot és Voksán Virágot nyomta nagyon az RTL. De ha megfigyeled, mostanra már az összes eltűnt. Benkőről szó se, Győzikét perelik, Voksán kiment külföldre, Steinerrel együtt. Jövőre szerintem Gigi, Béci, Anikó nem lesznek így szintén sehol. Olivért azért nem mondom, mert ő szerintem benne fog maradni a médiában, ha nem is végleg az RTL-nél, de úgy mint ahogy Majka is, médiaközelségbe marad. Látod, már most is vannak, akik a négyes szériából eltűntek a semmibe. Ott van Alekosz, Éva, Jerzy, Laci... Sehol sincsenek.


Kérdező:

Ez a széria mind szervezettségre és kreativitásra az RTL részéről, és mind játékosilag is sokkal jobb volt mint az előző. Itt még igazán sajnáltam is tegnap, hogy az utolsó adást láthatjuk. Az előzőnél meg már örültem, hogy vége lesz, olyan szinten ellaposodott. Még itt úgy ahogy 'izgalmasan' is lett vége, mert ha két héttel tovább tart lehet Attila és Seri között kialakul valami (ha nem is hosszútávú, de egy futókaland szerintem benne volt a pakliban).

2012. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Igen nagyon, sokkal jobb volt mint az előző.

"Emeberszagú" volt az egész.

Attibogyó :) miatt tetszett főleg!! nagyon jól játszott.

2012. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az előző sokkal jobban tetszett! Izgalmasabb volt, ez meg unalmas!
2012. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem a VV5 jobban tetszett:) Valahogy úgy jobb volt és az emberek is jobban tetszettek benne.A programok is jók voltak,bár néhányat sajnáltam,hogy kihagytak:)

De ez a széria jobban tetszett:D

2012. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A legjobban akkor amikor teljesen tujamentesek voltak az összefoglalók!
2012. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!