Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett nektek a Való világna...

Tetszett nektek a Való világnak ez a szériája?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb volt mint az előző,a játékosok is.

2012. febr. 27. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Ó, megint egy naiv és hiszékeny, szerencsétlen Attilás :)

(így hívom azokat, akik átvették Attila dumáját, mint valami ovis)

2012. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 nagyon tetszett!
2012. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, szerintem eddig ez volt a legjobb VV.
2012. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem még maga Alekosz is jobban szórakoztatott, mint ezek a VV5 játékosok.
2012. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
ez a VV unalmas volt,az előzőn szétröhögtem magamat meg a sok nagyarcú megbukott Nagy Lázár Lászlóval az élen
2012. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tavaly csak a közepétől kezdtem el nézni.Alekoszt akkor még bírtam,de visszagondolva unalmas volt.Amúgy ő nem tűnt el,valószínüleg a TV2-nél fog szerepelni.Éva és Zsófi szerencsére igen.Ebből a szériából remélem Kingáról és Diáról nem hallunk semmit.Cristoffelről meg Veronikáról sajnos úgyis fogunk.
2012. febr. 27. 21:19
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen,az elején úgy éreztem,hogy az előző jobb volt,de most már ugyanúgy tetszett,mint az előző,sőt,talán még jobban is.Sajnálom,hogy vége van.remélem lesz VV6
2012. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem az előző jobban tetszett. Igaz, ott is előre lehetett tudni, hogy Alekosszal fogja megnyeretni az RTL Klub, de legalább Béci megszorongatta egy kicsit (lásd: Alekosz sosem merte kihívni Bécit, ahogy Béci sem Alekoszt). Persze az egész egy megrendezett sz*rság, de ez a VV5ben sokkal jobban látszódott, mint a VV4-ben; ott csak a végén kezdték el az Alkeszoszmániát, itt meg már az elejétől az a tojásfejű nyomorék volt a középpontban, aki az életben nem állná meg a helyét, mert csak keresztbetenni tud, mást nem. :)
2012. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ui.: az előzőben két "alfahím" (erős, karizmatikus) karaktert raktak be - Béci és Alekosz -, ide meg csak egyet - Attila. Szerintem az RTL Klub még Veronikát meg Cristofelt akarta érdekesként feltüntetni, de hát mindkettőnek annyi esze volt, mint egy B30as téglának, tehát ezzel ráfaragtak. :)
2012. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jobb is ha eltünik mindkettő.Veronikából már kaptunk eleget.
2012. márc. 1. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!