Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » "Ez mi?! " Ez kinek a szövege...

"Ez mi?! " Ez kinek a szövege valójában? VV Attiláé vagy VV Csabié? Nekem úgy tűnik, Attila korábban is mondogatta, most meg már Csabi is nyomja mindenre.

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 08:39
1 2
 1/17 alkesz éva ***** válasza:
Nem Dya kezdte el mondani?
2012. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Általában érzésekre, saját viselkedésükre használták, mikor nem tudták megmagyarázni azt. Dya kezdte? :S Nem tudom. Lehet.
2012. febr. 27. 08:51
 3/17 alkesz éva ***** válasza:
Én úgy emlékszem,hogy tőle hallottam először.
2012. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Mi az,hogy kinek a szövegee:D

Ez szerintem egy sűrűn használt mondat,nem pedig valami egyedi én találtam ki cucc. én is szoktam használni néha..:D

2012. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ajj, gondoltam, hogy ezt a két szót nem ők találták ki! De ha nézted volna a műsort, akkor tudnád miről beszélek. Itt a hangsúly volt a lényeg, meg, hogy csak bizonyos helyzetekre használták.
2012. febr. 27. 09:27
 6/17 anonim ***** válasza:
shaditól is hallottam..
2012. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Cristofel kezdte :D a pitbullal, ezzel, meg a na mi van öcsémmel együtt :DD amikor valaki beszólt neki, de csak így viccesen, vagy megviccelték, akkor mondta, hogy 'ez mi?!'.
2012. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:DDD Na, én meg jól feltettem akkor a kérdést, nem is tőlük ered akkor, hanem mástól :D Cristofel meg egy igazi bohóc :D
2012. febr. 27. 12:28
 9/17 anonim ***** válasza:

09:20 vagyok

kösz a lepontozást,amúgy én is néztem a műsort és tudom mire gondolsz.. még mindig ez a válaszom,hogy szerintem ez nem egy egyedi mondat és bárki mondhatja.nem pedig valakitől ered.

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, kedves kérdező, most már minden magyar szót és mondatot Attila talált ki?


Ezt a frenetikus "beszólást" nem "találta fel" senki, kisiskolás koromban is mondogattuk egymásnak, csak hogy tudd.


Tudom, hogy a naiv Attila-mániások szerint Attila a Mikulás, ő volt Jézus és még a Földet is ő tartja, de könyörgöm, ez, hogy "Ez mi?" egy szimpla duma, a világon majdnem mindenki kimondta már.


Ja és az autó szót sem Attila találta fel, sem az elektromosságot, és még a Nap sem az ő v.alagából süt, persze lehet hogy Rád igen, de a többi emberre nem :)

2012. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!