Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért háborodott fel Serike,...

Miért háborodott fel Serike, mikor Fecó megvádolta azzal, hogy az általa kiejtett Kinga súlyával viccelődik, mikor a holnapi összefoglaló részletében is ezt tette?

Figyelt kérdés
Attila mondta neki, hogy kb 67 kiló, amit a liba sértésnek vett és azt mondta, hogy az a régi barátnőd (azaz Kinga) volt... csak szerintem szánalmas és álszent az a csaj?

2012. febr. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán mert Ferinek nem volt köze hozzá.

Amúgy meg Seri magát minősíti.

De mintha Attival hülyülnének ezen nem? Szóval nem vette sértésnek tőle!

2012. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem volt komoly amit mondott most seherezádé, csak viccelődtek...
2012. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Pont ezen lepődtem meg én is.Össze vissza beszél.

Elég gáz.Főleg,hogy ő is hízott és tiszta narancssárga lett a sok önbarnítótól..

2012. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Igaza van, jól teszi, kingácska meg hányszor a képébe hazudott? Tőlem aztán szidhatja a riherongy kényes kingát! Megérdemli!

Hajrá Seherezádé!

25/l

2012. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Seherezádé egy nebáncsvirág....amikor táncolni tanultak akkor is többször hangsúlyozta ,hogy míg ő csak 4 kg-t hízott addig van aki 14-et is.Azt meg nevetségesnek tartom,hogy még mindig a Gergő témán lovagol-ezzel sajnáltassa magát,Gergő SOHA nem ígért neki semmit,sőt többször is elmondta neki,hogy nem tervez vele hosszú távra.
2012. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja, de persze azt senki nem nézi, hogy mennyit mosolygott, vagy tudja, hogy béna valamiben (pl.ének) mégis jót nevet magán és csinálja...

Életvidám csajszi, de sajna sokan nem ezt nézik, ezért nem fog nyerni! Hát akkor nyerjen a taktika!

Na meg Kinguci még azért is képes volt hisztizni, hogy szar a hangja!:D

2012. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert egy nebántsvirág,ahogy már valaki írta.
2012. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Miért nebántsvirág? Hogy érted? Mit jelent ez a kifejezés számodra, mert amit számomra jelent, az nem Seherezádé!

Kinga mondhatja rá a háta mögött, hogy buta mint a tök(és még szépen fejeztem ki magam)? Akkor ő had mondja, hogy dagadék, ráadásul az is.

Fúj, a legundorítóbb nőszemély a kinguci, akit valaha láttam.

2012. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak vicc volt! És Kinga is pocskondiázza folyton, nem???
2012. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!