Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világban a Fecó vezet,...

Való Világban a Fecó vezet, mieeeez?

Figyelt kérdés

Úúúúúr Isten...h a szavaival éljek.

63%-al vezet a Fecó? Ennyire szavaz a sok dzsipó? Nehogy már egy c*gány nyerjen 12 millát, egy autót, lakást stb.

És most lehet mondani h kocsog vagyok mert a roma származása miatt szidom, de egy ekkora 2színű embert, akinek nem volt egy őszinte véleménye, kamuzott összevissza, és ilyen van most nyerő helyzetben egy párbajon..pfff..

Nem szoktam mindig nézni a való világot, soha nem szavaztam, de ez felháborít esküszöm..:D



2012. febr. 24. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igazad van..
2012. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mutatták meg, hogy ne ő menjen vissza.:)
2012. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem én is, nem nagyon szoktak mutogatni állást, de megértem h miért tették..:)
2012. febr. 24. 21:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha már itt vagy.:D Nincs kedvem új kérdést kiírni. Amikor írták a levelet, ment egy ilyen lassabb zene. Nem sejted véletlenül a címét?:D
2012. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

A szavazás óta telefonszám alapján Fecó 3 számról kapott nagyon sok szavazatot közel áll hozzá hogy még Csabát is beelőzze ugyanis ő bár 1 számról de nagyon sok szavazatot szokott kapni.)


Amúgy ide is leírom nem az aktuális állást mutatták.

2012. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
gyerekek, nem kell parázni!!! az atti rajongók nem szavaztak, mer úgy gondolták úgyis visszamegy attila. összesen szerintem van pár 100 darab SMS itt még bőven lehet fordítani, nyomjátok Attillára: 06913344455 kód: 2
2012. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Most így ahogy van ráteszem a havi fizetésemet hogy Attila megy vissza,ezt garantálom pedig még el sem kezdődött a párbaj.
2012. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
kiszel tünde küldi az sms-eket!
2012. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hehe, utolsó ez jó! :D Amúgy nagyon remélem, hogy amit már az előttem leírtak áll fenn!
2012. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nagyon remélem h megfordul, a cigány meg menjen haza!!

az rtlnek is az a jó, ha attila megy vissza, azért mutatták meg az állást ;) képzeljétek el milyen rém unalmas lenne a finálé fecóval

2012. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!