Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A való világban mikor sikerül...

A való világban mikor sikerül felfogniuk a szerkesztőknek, hogy Cristofel kiesett és nem kéne erőltetniük?!

Figyelt kérdés
Veronika a tegnapi részben szakított vele, erre most megint itt a lehetőség, hogy randizzon vele!!! Már elegem van, miért nem tudnak leszakadni arról az idiótáról?!?! Amilyen hülye az a Veronika, úgyis vele megy el randizni és ISMÉT a Cristofelről fog szólni még egy összefoglaló, miközben már rég kiesett....
2011. nov. 15. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Mikor sikerül már felfogni, hogy nem kell valóvilágot nézni, mert egy igénytelen, szemét műsor...
2011. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
a nézettség miatt küldik vissza mindig. rá kiváncsi a legtöbb ember és ha ő ott van többen nézik a műsort
2011. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy őt szeretik a legtöbben, ez a szavazásnál nem így tűnt...
2011. nov. 15. 22:54
 4/17 anonim ***** válasza:
a néző és a szavazó nem ugyan az. cristofelnek van a legtöbb rajongója ez nyilvánvaló de az is hogy a tizenéves rajongói nem igazán szavaznak
2011. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nemtudom lehet megoldották volna azt is :O hát az rtl nek annyi a célja hogy minél több pénzt húzzanak be és mikor cristofel kihullott, esett a nézettség is úgyhogy találtak egy "kis kaput" hogyan hozhatják vissza anélkül hogy szabályt szegnének. + ez újabb konfliktusokat generál bent ami még feldobja a nézettséget
2011. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja és első válaszoló: tisztában vagyok vele, hogy igénytelen és hogy milyen műsor, pláne ezek után, hogy egy olyan embert erőltetnek, aki rég kiesett... de a hétköznapok során felgyülemlett feszültséget jó levezetni vele, legalább addig ki tud kapcsolni, amíg ezt nézem, amúgy még soha nem is szavaztam egy emberre sem. szerintem az sokkal rosszabb, ha valaki halálosan komolyan veszi a műsort, és képes pénzt áldozni arra, hogy az ilyen suttyók, akik ebben szerepelnek meggazdagodjanak... mások meg a barátok köztöt nézik, szerintem meg az a szánalom:)
2011. nov. 15. 23:10
 7/17 A kérdező kommentje:
23:08 hülye Veronika, miatta kell megint azt az idiótát nézni, gondolom holnap már azt fogjuk látni, hogy össze-vissza falják egymást, pedig tegnap videoüzenetben szakított vele... -.-"
2011. nov. 15. 23:12
 8/17 A kérdező kommentje:
*ki tud kapcsolni az agyam
2011. nov. 15. 23:15
 9/17 A kérdező kommentje:
23:16 "Kiszopfel" hát ezen jót röhögtem:D:D:D sajnos teljesen igazad van:/ múltkor, amikor már a villalakók is "kiszavazták" azt az idiótát, akkor azt hittem, többet már nem erőltetik... erre tessék -.- undorító ahogy kivételeznek vele és Veronikával (mert gondolom ez neki is jól jön, hogy a Cristofel miatt többet lehet a képernyőn...) a nézettség miatt:/
2011. nov. 15. 23:22
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg még az is uncsi,hogy ennyire direkt generálják a feszültséget!Nem,h uncsi,hanem már nem is nézem,mert csak felb..szom magam rajta.Szerintem tuti benne van a szerződésükbe,vagy legalábbis nagyon a "lelkükre" kötötték,h legyen szerelem,szex. Mert nem hiszem,h ennyi hülye van.De ezek szerint mégis.
2011. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!