Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A való világban mikor sikerül...

A való világban mikor sikerül felfogniuk a szerkesztőknek, hogy Cristofel kiesett és nem kéne erőltetniük?!

Figyelt kérdés
Veronika a tegnapi részben szakított vele, erre most megint itt a lehetőség, hogy randizzon vele!!! Már elegem van, miért nem tudnak leszakadni arról az idiótáról?!?! Amilyen hülye az a Veronika, úgyis vele megy el randizni és ISMÉT a Cristofelről fog szólni még egy összefoglaló, miközben már rég kiesett....
2011. nov. 15. 22:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
23:23 na ez meg a másik... bár köztudott, hogy ami a nézettséget legjobban növeli, az a szex, erotika, agresszivitás, konfliktus és társai... ezért válogattak be ennyi r*bancot:D
2011. nov. 15. 23:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeretik ám olyan sokan Krisztofelt, ezt is csak elhitetik velünk hogy szeretjük mint minden mást... Az, hogy jókat lehet röhögni rajta, nem azt jelenti, hogy mindenki szereti, és egész nap őt akarja bámulni. Én tizenéves vagyok, és 10-ből max. 2 ismerősöm sajnálta, hogy kiesett, azok sem rendelkeznek egy majoménál nagyobb agytérfogattal:) BÁR sajnos a szavazó réteg is hasonló értelmi színvonalú egyénekből tevődhet össze, mivel ilyen célra pénzt szellemileg ép ember nem ad ki.

Szerintem rájönnek hamarosan, hogy senkinek se kell Magyarország újgenerációs szégyenfoltjának megtestesítője... komolyan nem tudom elképzelni, hogy egy velem kb. egyidős ember hogy lehet ennyire primitív! Annyira megdöbbentő

2011. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A villalakók megszavazták h ne jöjjön be Veronikához,ezért Veronikát viszik ki hozzá.Ez mennyire szánalmas..??:D Veronika úgyis Crist válassza/választotta.

Az rtl egy szar.:DD

2011. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom úgy, hogy Veronika nem Krisztofelt választja a randira? :S
2011. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

01:45 Hát ez az, egy 18 éves "gyereknek" még iskolában lenne a helye, érettségiznie kellene, de ez még általános első osztályban megbukna, annyira hülye. Nem tudom mit esznek rajta azok, akik szeretik (jó lehet vannak jó poénjai, de egy idő után rájön az ember, hogy ő nem vicces, inkább nevetséges, és a kettő nem ugyanaz) ráadásul tiszta szánalmas, ahogyan Veronikát használja föl, hogy továbbra is képernyőn maradjon, itt a nagy hazugság-vizsgálara, amivel a "hűségét" bizonyította, aminek a végén végül is kiderült h smárolt pár csajjal meg fogdosott is 1-2t:D [link]


10:16 Ez az, meg tudom érteni a többi villalakó érzéseit, h szarul esik nekik és felháborítónak tartják, h Veronikával így kivételeznek C. miatt... bár csak kiesne már a csaj, és akkor már nem tudnának több okot találni, hogy újra a képünkbe nyomják azt az idiótát:D


"Csak én gondolom úgy, hogy Veronika nem Krisztofelt választja a randira? :S"

Lehetséges, hogy nem, de sajnos szinte biztos, hogy vele megy ki, mivel azért tudni kell, hogy aki bemegy a vv-be, biztosan nem kap 100%-os szabadságot és döntési jogot, mivel alapból vannak szabályok, és azért gondolom a készítők ha akarják, befolyásolhatják kedvükre a benti eseményeket, pl. ha nekik az lenne kedvező h C. újra képernyőn legyen a nézettség miatt, akkor egyszerűen közlik Veronikával (az ő akaratától függetlenül), h vele kell elmennie randira... legalább is én ezt kinézem az RTL-ből:/

2011. nov. 16. 18:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Ebben én is biztos vagyok!
2011. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ugye ugye én gondoltam jól! Nem Krisszel megy a randira! :)
2011. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!