Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek drukkolsz: Vera vagy...

Kinek drukkolsz: Vera vagy Attila?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 23:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 10 válaszoló Attilát írt, és nem hasznos a válaszuk :DDD Vera-fanok így tovább -.-"

Sztem is Attila fog.

2012. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Attila
2012. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
Az lehet, hogy a Vera nevű lény egy idegbeteg állat, de azért Attila elég durván szociopata...Gáz lenne, ha megint egy beteg, másokat terrorizáló ember nyerné. Kiváncsi vagyok, akik akkora Attila fanok, mennyi időt bírnának elviselni kedvencükkel. Elég lenne részéről pár beszólás..
2012. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
ahogy mondtad, gáz lenne, ha egy beteg ember nyerne, ezért Vera, húzás haza! hajrá Ati!!:D
2012. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint,nagyon szimpatikusnak tartom Attilát.Tény,hogy nem éltem vele együtt soha,de azt viszont nem értem,hogy miért mondják a villalkók és a nézők közül is sokan,hogy kiállhatatlan és kötekedő.Esetleg még a Petis időszakban voltak ilyen megnyilvánulásai,de egyébként soha nem bánt senkit ok nélkül és őt pl. soha nem is láttam önmagából kifordulva, üvöltve veszekedni.Tény,hogy általában megmondja a véleményét,de ezt korrekt módon teszi.Az már más tészta,hogy a többiek nem tudják elviselni ha az orruk alá dörgöli a hibáikat és ezért kibirhatatlan,rossz embernek állítják be.

Remélem,hogy ő fog visszamenni a párbajról és szerintem néki kéne megnyernie az egész játékot is!

2012. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért írtam Attilát,mert Attila fan vagyok,de inkább ő,mint Vera. Verával nem tudnék együtt élni.

Borzasztó. Vele senki se beszéljen durvábban,senki se emelje fel a hangát,de ő mindenki felett áll,az utóbbi időben semmi nem jó neki,mindenen balhézni akar és idegesítő.

2012. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is inkább Attila felé hajlok... Vera már elviselhetetlen.
2012. febr. 18. 13:11
 18/34 anonim ***** válasza:
68%
Attila!!!
2012. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Otília
2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
34%

Vera:)

nem szeretem Attilát:S

2012. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!