Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinga vagy Seherezádé? Melyike...

Kinga vagy Seherezádé? Melyiket bírjátok jobban, várjátok vissza?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 23:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
50%
kérdező olyan szinten avgy mint kinguci :)
2012. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező! Te vak vagy? Nem látod, hogy eddig a kérdésedre a legtöbb válasz Sehi mellet szól??

Tudsz olvasni??

2012. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Sehi menjen vissza.
2012. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Seherezádé!!
2012. febr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Az egész megrendezett műsor egy undormány, de nézem. Én Kingának szurkolok, pedig egy idegbeteg, hisztis nő, aki produkál a műsorban. Sehi Gergő idejében is csak azt mutatta, hogy rámászik, néha minősíthetetlenül lecseszte, de Gergő kiszavazása óta nem csinál semmi érdekeset, a bagózáson kívül.Ha meglátom az anyjával készült riportokat, attól is kiakadok, mer az anyuka sem 100-as. Február 26-án (végre) vége az egész baromságnak, de addig is "szívesem" nézném kockafejű Attila és hisztis Kinga vitáit.
2012. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
sehi.
2012. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"kérdező olyan szinten avgy mint kinguci :)"

Életem te meg olyan szinten vagy, mint Seherezádé:) Írni sem tudsz:) Amúgy gondolom akkor őt várod vissza, ha már ennyire ellenem vagy, bocsáss meg, hogy inkább Kingának drukkolok, én hibám:) Amúgy meg hogy lehet valakit 2 mondat alapján besorolni valahova? Ha arra gondolsz, hogy Kinga fan vagyok, nem Sehike, ki kell ábrándítsalak, csak azt mondtam, hogy inkább Kinga, mint Sehi, de nem baj, aki írni és olvasni se tud, annak elnézzük:)


"Kedves kérdező! Te vak vagy? Nem látod, hogy eddig a kérdésedre a legtöbb válasz Sehi mellet szól??

Tudsz olvasni??"

-Köszönöm kérdésed, tudok. Írni is, mint látod.:) Nem azt írtam, hogy Kingát imádja mindenki, hanem azt, hogy le voltak szavazva a "seherezádés" üzenetek, de látom, hogy nagyjából már egy szinten vannak.

2012. febr. 11. 21:32
 18/19 anonim ***** válasza:

kedves kérdező ! :)

ha már itt tartunk h a Seherezádé fanok olyanok,mint Sheri,és hogy a Finguci fanok pedig olyanok mint Ő ( nem véletlenül hosszú Ő;) ) akkor azt kell mondjam,hogy azért lettek lepontozva a Sheri mellett szóló hozzászólások,mert bennünk lehet,h van annyi inteligencia,h nem verjük ki a balhét ha valaki nem ért velünk egyet,csak úgy mint Kinguci,és ennek örömére nem pontozunk le mindenkit,mint ahogy egyesek.

az,meg hogy belekötsz egy gépelési hibába,pedig nevetséges,és egyenesen szánalmas ;)

2012. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Inkább az a szánalmas, hogy úgy minősít le engem, hogy egyáltalán nem ismer. Ő kezdte a kötözködést, nem én, bocsi, hogy meg akarom védeni magam..-.-"
2012. febr. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!