Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Segitenétek egy sorozat-filmet...

Segitenétek egy sorozat-filmet megtalálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom már rég néztem. Talán harmadikos lehettem vagy másodikos anikor nláttam. Nem emlékszek sokra. Annyi hogy talán egy angol szigeten játszódik meg mindig rossz az idő.A főszereplő egy nő és férje kiment a tengerre és nem jött visza sokáig.Addig a nő talált valaki mást ha jól emlékszem. Volt valami kis barlang. Meg fura történések voltak.A vége valahogy ugy volt,hogy lement a nő meg a férfi a barlangba és jött a dagály vagy az apály nem tudom mellyik. Az amikor sok viz van.És leesett egy szikla és nem birtak kimennni. A viz csak jött és jött. Aztán,hogy mi lett nem tudom. 12 éves lány vagyok. szeretek olyan filmeket nézni ami nem épp nekem való. Kérem, hogy csak rendes válaszokat.
2012. jan. 6. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A sorozat címét nem tudom.

De azt meg mondhatom,hogy a dagály az az mikkor emelkedik a víz szint mikkor meg csökken akkor az az apály.

2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi már most is segitettél.
2012. jan. 6. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Rejtélyek városa?
2012. jan. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem. Anyu szerint valami angol szóval kezdődik a cime

az a sziget neve. De fogalmam sincs mi lehet.

2012. jan. 7. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
dolmen-rejtélyek szigete?
2012. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagyis rejtelmek szigete, szerintem az lesz az.
2012. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
IGEN IGEN ÉS IGEN nagyon köszi
2012. jan. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!