Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik TV műsor a jobb a...

MUFFIN.LILI kérdése:

Melyik TV műsor a jobb a Megasztár vagy az X-faktor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű. X-FAKTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 bia nati válasza:
X FACTOR
2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megasztár
2012. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő igénytelen, és nem a valódi tehetségek megtalálása és kiemelése a lényeg semelyik műsorban. A Megasztár jobban ad a megjelenésre, izgalmasabb dolgokat talál ki a műsorban, ráadásul jóval olcsóbb egy sms ára, mint az x-faktorban. Még egy érv a mega mellett, hogy ott legalább zenekar szolgáltatja a zenét, és nem a ,,magnóról'' megy.
2012. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A Megasztár és az X-Faktor között sajnos hatalmas nagy a különbség. A Megasztár rendkívül unalmas, míg az X-Faktor színvonalasabb, valamint szórakoztatóbb, nézhetőbb műsor.


Ennyi!

2012. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő igénytelen, és nem a valódi tehetségek megtalálása és kiemelése a lényeg semelyik műsorban. A Megasztár jobban ad a megjelenésre, izgalmasabb dolgokat talál ki a műsorban, ráadásul jóval olcsóbb egy sms ára, mint az x-faktorban. Még egy érv a mega mellett, hogy ott legalább zenekar szolgáltatja a zenét, és nem a ,,magnóról'' megy.
2012. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
X-Faktor ez egyértelmű. a Mega egy koppintós vmi. ratyi az egész.
2012. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt szoktam nézni, de leírom hogy melyikben mit (nem) szeretek:


A megasztárban szeretem azt, hogy van csillagdal és búcsúdal, amivel a versenyzők elbúcsúznak a kiesőtől. Régen szerettem, hogy volt egy vígaszágon bejutó versenyző, kár, hogy ezt már eltörölték. A műsorvezető páros szimpatikusabb, bár Görög Zitát jobban szerettem régen, mint most Claudiát. Valamiért viszont mostanában nagyon sokat bakiztak benne...Utálom viszont a pénzhajhászságot, hogy mindig megmutatják a szavazás állását, mert így nem az fog kiesni, aki a leggyengébb, hanem akit utóljára épp nem mutattak a veszélyzónában. Ugyanez vonatkozik arra is hogy két körben kell rájuk szavazni. Jobb volt az x-faktorban a mentoros rendszer, hogy valaki (úgymond) szakértő segítette külön az énekeseket, de most a megasztárban ezt kiküszöbölték, és így már sokkal jobb. A színpad az előző megaszárban borzalmas volt, meg azok a ruhák amikbe öltöztették szegényeket, de ez is mostanra megváltozott. Balázst és Ördög Nórát nagyon nem szeretem, irritáló hallgatni Nóri folytonos kiabálását. Most az X népszerűbb, úgyhogy oda több tehetséges énekes jelentkezik, ezért több válogató kör van, ami sokkal jobb. Ott viszont iszonyatos az a drámakeltés, amit csinálnak. Egy egész rész csak arról szól, hogy ki hogyan bőg (a mentor házból bejutásnál). Az se tetszik, hogy összevonják a valóvilággal, amit utálok. A párbajozásos rendszerről még nem döntöttem el, hogy tetszik-e :).

Összességében a legjobb énekes a 2 X-faktor és 6 Megasztár közül a Megasztárból került ki (Rúzsa Magdi) úgyhogy eddig nálam az a nyerő, de majd még meglátjuk... :)

2012. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az X-Faktor nézhetetlen! Soha nem nézem az RTL Klub-ot, a nézhetetlen sorozatai miatt: pl. Barátok közt! A TV2 3x jobb mint az RTL Klub! (És igen elfogult vagyok... )
2013. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!