Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Seherezádé nevetése?

VV Seherezádé nevetése?

Figyelt kérdés

mit szóltok hozzá?

én mindig röhögök azon ahogy ő nevet :D


2011. dec. 26. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt csinálja, mert azt hiszi, ezzel olyan egyedi lesz. Direkt rájátszik, hallatszik rajta.
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

szerintem egyáltalán nem játszik rá!


és jó ugy ahogy van!:)

2011. dec. 27. 07:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem,a röhögésével együtt :D ;)
2011. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben az volt, hogy mit szólunk hozzá???? Én azt amit leírtam. Szerintem direkt erőlteti ki ezt a hangot magából. Neked tetszik, nekem nem. Ennyi.
2011. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 cirmos62 ***** válasza:
Nem hinném, hogy direkt csinálja, de én is derülök rajta, mikor meghallom, mert annyira ellentétben van a külsejével ez a "kacaj". Ha nem figyelmezteti rá senki, valószínű ezt ő észre sem veszi. Én is röhögök néha furcsán, és ha egy-két ismerősöm nem szól emiatt, én ezt nem érzékelem.
2011. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tuti nem direkt nevet így. Oké, hogy így röhögünk rajta, de így elsőre elég érdekes, talán gáz is volt, hogy milyen kis tiptop lányka, és így nevet. Én is röhögök rajta, és néha nekem is kijön így, ha rosszul veszem a levegőt, vagy már lilulok, mert nem veszek levegőt. De tényleg nem hinném, hogy direkt nevet így, mert tényleg gáz picit, szóval biztos nem csinálja direkt.
2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!