Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Teljesen meghatódtam VV Fecó...

Teljesen meghatódtam VV Fecó esküvőjétől. Te mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az asszony nem is akarta csak mutattak neki egy vaskos csekket. De ebben mi volt neked a megható?:D Atilla csajozása vagy Notár mary vagy az aranycigány zenekar vagy mi a tököm. Nem bántani akarlak bántani megteszik helyettem mások. Szerintem fogjuk a korodra:D
2011. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az volt megható, amennyire Fecó boldog volt, akkor is ha rajta kívül talán senki nem akarta ezt. Ilyen érzelmeket nem lehet megjátszani. De az amit előtte csináltak vele, borzalmas volt, na akkor megszakadt a szívem, embernek így játszani az érzéseivel, kegyetlen..
2011. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én azt hittem hogy a tuja csabát veszi feleségül! :-)
2011. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8/13. Sok eszed van, ha elhiszed, hogy ez valódi esküvő volt. Mindenki tudta, az RTLKLUB be is jelentette, hogy nem volt az. Ha kijön a villából Fecó, megtarthatják a valódit. Na persze, ha Angéla is akarja. De nem úgy néz ki a helyzet.
2011. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!