Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Teljesen meghatódtam VV Fecó...

Teljesen meghatódtam VV Fecó esküvőjétől. Te mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Azt, hogy csak a hülye nem látja mennyire meg van játszva már az elejétől. :S
2011. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Végigbőgtem.
2011. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Kamu esküvő, hivatalos papírok nélkül, gusztustalanul hatásvadász módon tálalva, és embertelen volt, ahogy a pasival bántak előtte. Boldoggá tesz.
2011. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is végig bőgtem :)
2011. dec. 16. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
véletlenül volt csak most az esküvő ugye mikor a konkurencián pont a döntő megy......ne reagáljátok már túl kis naívak...
2011. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Kamu esküvő, mert a valódit be kell jelenteni 30 nappal előbb és sok más (pl. személyi) is kell hozzá. Nem láttátok, hogy nem írták alá a nem létező anyakönyvet? Be is jelentették a végén, hogy nem volt valódi, ezt meg kell erősíteni.

www.life.hu: A megható bejelentésnek Attila egyáltalán nem örült, szerinte aki házasodni akar, az húzzon haza. Péter és Eszter egyetértett, Kinga pedig felhúzta magát, hogy hogyan lehetnek ilyen rosszindulatúak. Nem csodálkoznánk, ha a Vera iránti ellenszenv miatt lennének ilyen távolságtartóak a villalakók Fecó örömével szemben.

2011. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

0Remélem kérdező, csak viccelsz, nem lehetsz ennyire egyszerű...A Kolomprá nicknevű válaszoló irónikusan értette a "végigbőgtemet".


Ha tényleg meghatódtál azon, hogy egy ízléstelen, mű "szertartást rendeztek egy fickónak, aki csalta a nőjét,

idegen, neki rosszat akaró emberekkel körülvéve pityergett, hát, csak gratulálni tudok...

2011. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Istenem... Mindneki tudja, hogy ez teljes hivatásos esküvő, nem kell itt izélni...

Szerintem a kérdezőnek az volt megható amikor bejött Angéla és Fecó olyan boldog volt... Én nem sírtam, de jó érzés volt látni...

2011. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy már azért le kell 0-ázni mert elmondom a véleményemet... :S
2011. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 8/9 vagyok, kimaradt egy 'NEM' szócska...

'mindneki tudja hogy NEM egy hivatásos...'

2011. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!