Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Norvégia nyerte meg az EuroViziót?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak? Megérdemelték? Mi a véleményetek?
2009. máj. 17. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nokomment:D

voltak jobbak, pl anglia..azt hiszem az volt az:D a lényeg, hogy nem norvégia volt a legjobb, szerintem :)

2009. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök nagyon, szerintem egyedi és olyan kis vidám szám volt, megérdemelte.
2009. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt rossz szám, első 3ba tippeltem, de ennyire nekem nem tetszett, hogy ilyen hatalmas különbséggel nyert, ez túlzás volt..
2009. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én örülök.Németország és Azerbajdzsán volt a kedvenc, de Norvégia is nagyon tetszett.remek előadó,különleges dal...idén éreztem először h.nem a poitika döntött.persze h.némely ország a szomszádjára szavaz(ld.Mo.-Ukrajna)de ez nem politika egyszerűen csak arról van szó hogy jó érzés ha a szomszéd (mentalitásban,kultúrában,akár nyelvben azonos) ország nyer...ez is okozhat büszkeséget,nemcsak az ha mi nyerünk...Pl.Portugália -Spanyolország esete is ezt tükrözi...szóval én elégedett vagyok Norvégia fölényes,rekord szavazatú sikere igen meggyőző..:)

Egyébként attól h.ez a dal nyert még a többi se lesz rossz,de nyertest csak egyet választhattak...én spec már egy csomó másik dalt letöltöttem ami nekem bejött...ez egy dalverseny attól h.valaki nyer még sok értékes különleges dalt megismerhettünk.amúgy elégedetlenkedők,bundát sejtők,összeesküvés-elméleteket gyártók mindig lesznek...

2009. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IEQvT1mK1PQ


Itt is meg lehet hallgatni, hogy a hang adott, hangszeren is tud játszani és saját maga írja a számait - szerintem megérdemelte :)

2009. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

volt nehany szep szam, szep hangu enekes(nok)kel, es volt nehany nagyon fulbemaszo, pl. a norveg srac. nekem tetszett, mert nem csak fulbemaszo, de szerintem egyedi is, nem az a tipikusan pop-os, radios.

a masik nagy kedvenceim az esztek voltak, hasonlo okok miatt.

volt viszont jopar szerintem atlagos, vagy meg gyengebb produkcio is, pl. a magyar.. Messze van Ruzsa Magdi vagy akar Friderika enektudasatol. Ok tenyleg az enekukkel akartak elerni es ertek is el sikereket.

2009. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem megérdemlete:) jó volt naon Fairytale :)

Nekem a norvég meg az azerbajdzsáni volt a legjobb

2009. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!