Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Full HD vagy LED tv, ha...

Full HD vagy LED tv, ha nagyjából ugyan abban az árban van? (info lent)

Figyelt kérdés

Két tv-t néztem ki. Az egyik ez a Full HD: LG Electronics 42LK530 ( [link] ), a másik pedig ez a "sima" LED tv: Samsung UE40D5003 ( [link] ). Ti melyiket választanátok, és miért? Ha az utóbbi Full LED lenne akkor nem lenne kérdés, hogy melyik, de így nem tudom eldönteni, nem értek hozzá.

Ha esetleg lenne más TV amit ajánlanátok azt is szívesen veszem. (Nagyjából ebben az árkategóriában)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


2011. dec. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy én vagyok nagyon szőke, vagy te :) A Samsung is Full HD-s,( [link] ) itt legalábbis azt írják.

Amúgy én a egyértelműen a LED TV-t, azunk is van, amúgy Samsung az is. Nekem nagyon bejön és kevesebbet fogyaszt, mint a sima LCD.

2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a LED-et venném,nekem is az van csak PHILIPS
2011. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De itt azt írják, hogy Full HD LED (a samsung), a másik pedig nem led hanem lcd full hd. Eddig sem nagyon értettem a dolgokat, de most meg aztán végképp nem :P
2011. dec. 7. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok :) az egyik a típusa, technológia amivel kéészül: LCD, plazma, LED, vagy képcsöves. A full HD pedig egy képi hatás (felbontás) [link]


Azt hiszem így kissé érthetőbb, de ha bemész egy normális elektronikai boltba, és megkérded akkor szerintem elmondják pontosabban.

2011. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igy már értem, köszönöm szépen! :)


Viszont már csak egy dolog nem tiszta. Az általad linkelt oldalon azt írják, hogy Full HD LED. Én azt hittem, hogy Full HD csak LCD tv lehet. A LED-eseknél a hasonló felbontást Full LED-nek hívják. (Vagy lehet, hogy csak elírás?)

Köszi szépen még egyszer! :)

2011. dec. 7. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak elírás, mert akkor valami olyasmit jelentene, hogy teljes LED...az így értelmetlen szerintem.
2011. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!