Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt ma reggel Acél...

Mi történt ma reggel Acél Annával?

Figyelt kérdés
Ha valaki látta a reggeli 6 órás híreket és Acél Anna bemondónő/hírolvasó küzdelmét a levegővételért, az talán ugyanúgy aggódik, mint én. Hisz a 7 órás híreket egy féri, a 8 órásit pedig már Kiss Gabi olvasta be... A neten sehol nem találok infót róla, hogy jól van-e. VALAKI?
2009. máj. 15. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rám tartozik. Hagyd szegényt legalább betegnek lenni a nyilvánosság nélkül.
2009. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de majd megfulladt szegény. Szeretném tudni, hogy jól van-e...
2009. máj. 15. 13:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Az egyik kedvenc bemondóm. :P
2009. máj. 15. 13:22
 4/12 A kérdező kommentje:

Élő adásban kapott rohamot a hazai híradós! Elsötétült a képernyő...


Döbbenetes pillanatoknak lehettek szemtanúi a korán kelő Híradó nézők! Az MTV bemondónője, Acél Anna ugyanis az élő adás közben köhögőrohamot kapott!


Egész délelőtt izzottak a telefonvonalak az MTV-nél, és a nézők aggódva érdeklődtek Acél Anna hogyléte felől. Kora reggel ugyanis nem várt esemény zavarta meg a Királyi tévé 6 órás híradóját. A bemondónő élő adás közben köhögőrohamot kapott, majd felállt, és a nézők szeme láttára kiment a stúdióból. Távozása után pár pillanatra elsötétült a képernyő is.


- Most járok a vége felé egy megfázásnak, nekem úgy tűnt, hogy már meggyógyultam. Adás közben a második percnél tarthattam, amikor egy porszem ráült a hangszálamra, ami ebben az állapotban nem várt tüneteket produkált. Iszonyatos köhögés tört rám, amit elfojtani nem tudtam. Éreztem, hogy nem tudnak helyettem más képet beadni, így arra gondoltam, hogy ne engemet nézzenek a nézők, miközben fulladozom. Felálltam és kimentem, ittam egy pohár vizet, miután elmúlt a köhögés. Roppant kínos volt, de nem azért, mert több ezren láthatták, hanem azért, mert akkor úgy gondoltam, hogy menten megfulladok. Adás után hazamentem és ágyba bújtam hogy teljesen kikúráljam magamat vasárnapig, ugyanis akkor kerülök újból képernyőre - árulta el az egyik legtapasztaltabb híradós.


Szerettük volna videót is csatolni, ám az MTV oldalára nem került fel ez a bizonyos adás.

2009. máj. 15. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is most akartam belinkelni ezt.....:)amúgy nekem is az egyik kedvenc híradósom..jobbulást neki..
2009. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
No igen, jobbulást neki! :)
2009. máj. 15. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
örömmel láttam h.ma már rekemül nézett ki Anna.)2.válaszoló
2009. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#remekül XD
2009. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs valahol link az adásról?
2009. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tették fel a honlapra..
2009. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!