Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nekem nem tetszik Tarány...

Nekem nem tetszik Tarány Tamás. Mit sztárolnak benne?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, mit sztárolnak benne. Vannak nála sokkal de sokkal jobb versenyzők is, a kiesettek közül is, de még a bentmaradottak közül is. Jó a hangja, de nem a legjobb, főleg nem annyira, hogy ekkora sztárt csináljanak belőle, hogy szinte erőnek erejével bent tartják, még a végén megnyeretik vele. Brrr. Remélem, azért nem.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem színpadképes. Show-t csinálni nem bír, mert ugrálni, megmozdulni nem bír, a behízott fejével csak vigyorog, és 3 perc éneklés után gyöngyözik a homloka az izzadságtól...Nekem undorító. Lehet, hogy sokan odavannak a kövér pasikért, én nem.

Aztán a stílusa. Olyan egyedieskedő, vagy nem is tudom. Nem egyedi, mert 12 egy tucat belőle a karaoke bárokban. Igazából mintha erőltetnék neki ezt az underground egyediséget, holott sörrel a kezében valami bárban tudnám csak igazából elképzelni.

Ezzel nem az embert jellemeztem, csupán a versenyzői tudását, mert egy vagyok a nézők közül, akinek ő énekel, és akinek a szavazatain ő bent szeretne még maradna (megjegyzem, még egyet se küldtem senkire, és nem is fogok).

Ha megmondjátok, hogy mi olyan jó az ő előadásaiban, lehet, hogy megértem, mert ha csak a hangját mondjátok, az nekem nem olyan kirobbanó, mint mondtam.


2011. dec. 4. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszont Ő a kedvencem és remélem, hogy megnyeri.
2011. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem tetszik, másoknak igen. Szerintem meg egyértelműen ő a legjobb a mezőnyben, de még a tavalyi versenyzőkből se tudok olyat mondani aki olyan jó lett volna mint ő. Sőt szerintem egyik csillag születikbe, vagy megasztárba se találtak még ekkora tehetséget.

Az, hogy nem színpadképes egy dolog, nem egy olyan híres énekes volt a történelembe aki nem volt színpadképes, és lesznek is még sokan...

Amikor az első adásba a Vertigot énekelte ott úgy gondolom elég nagy showt csinált. Meg az x-faktor amúgy se szépség verseny, hogy a kövér pasikért oda kelljen lenni, hogy valakinek a kedvence legyen.

Azt meg erős túlzásnak érzem, hogy a karaoke bárokban egy tucat olyat lehet találni mint Tarány.

Ja és még annyit teszek hozzá, hogy ezt az egészet úgy írtam, hogy az egyik még bent lévő versenyző közeli ismerősöm akivel elfogult vagyok, ők ketten ugye riválisok mégis úgy gondolom, hogy egyértelműen Taránynak kellene nyerni a tehetség alapján.

Ízlés kérdése, és ízlésekről ugye nem lehet vitatkozni:) Abból, hogy így sztárolják arra következtetek, hogy azért sokan vannak az én véleményemen:)

2011. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem az tetszik, hogy abban a műanyag műsorban képes önmaga maradni a színpadon, pedig mindent megtesznek a készítők, hogy tökéletes steril produkciókat hozzanak létre és a versenyzők beilleszthetőek legyenek "popsztár" kategóriába, de nála ez a művelet nem igazán jön össze.

és szerintem nem kell feltétlenül mindenkinek show-t csinálni (annak van szüksége a nagyon látványos műsorra, akinek kompenzálnia kell valamilyen hiányosságát-gondolok itt a hangra és az önálló személyiségre)a lényeg az, hogy egy dalt kell hitelesen és jól előadni, amit egy vagy két kivétellel tökéletesen teljesített. lehet, hogy velem van a baj, de én egy énekestől nem várom el, hogy tánc bemutatót tartson a fellépésein... főleg nem egy rockelőadótól.

kedves kérdező, lehet, hogy fogalomzavarban szenvedek, de azt az "Igazából mintha erőltetnék neki ezt az underground egyediséget, holott sörrel a kezében valami bárban tudnám csak igazából elképzelni. " rész nekem kicsit ellentmondásos.mert mert azok "underground" (nem hiszem, hogy érted a szó jelentését,de ebbe nem megyek bele, uh az "underground" most azt jelenti, hogy a "Tarány T.-vel azonos vonalat képviselő") előadók, akiket ismerek, azok többsége rendszeresen bárokban/klubokban sörrel a kézben nyomják végig a koncerteket... szóval nem igazán értem, hol itt a probléma. :)

bár kérted, hogy a hang ügy legyen felejtős, de azt muszáj megjegyeznem, hogy elég kevés jó hangú rockénekes rohangál nálunk, úgyhogy szükség van rá.

2011. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyrészt jó, hogy általa nem csak a csapból is folyó számok jelennek a műsorban és nagyon összetudja kapni magát pl. a múltkori párbajdala nagyon tetszett, de: ha jól megnézzük nagyon hasonlóak azok a dalok, amik jól mennek neki. kicsit nekem már unalmassá kezd válni. most a Kimnowak dal más volt, de ebben meg nem tudott kibontakozni, szerintem nagyon rosszl sikerült.
2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

fuu hallod nekem se tetszik, olyan egy idegesitő majom. jó hangja van, de az kevés. a színpadon csak áll mint egy f.sz nem való oda, már csak azt remélem h nem ő nyeri

meg-.-"

2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked nem tetszik, tény, de lehetnek más vélemények is. Pl. nekem tetszik! A hangja a lényeg, az pedig kifogástalan. Írod, hogy nem az embert jellemezted, pedig a kommentedből az jött le. (izzad,behízott a feje,nem színpadképes,3 perc éneklés után izzad a homloka)

Ilyen versenyen a hang nagyon fontos, és persze a megjelenés is, de aki kövér,az mehet a süllyesztőbe? Igenis nagyon jó hangja van, tiszta, és élvezhető. Remélem, hogy mackós alakjának ellenére is megtalálja a számítását, és még nagyon sokáig hallható lesz!!

2011. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged se az eszedért szeretnek.

Tamásnak egyébként kivételes, világszínvonalú hangja van, és zeneileg őstehetség. Hogy te ezt látod benne vagy nem, meg tudod-e ítélni valakinek a zenei tehetséget vagy nem, szimpatikus-e neked vagy nem, az más kérdés.


Az bosszant sokszor az emberekben, hogy okoskodnak, azt gondolják sok mindenről , hogy meg tudják ítélni és mindent tudnak róla. Szóval az nem gond, hogy p. nem szimpi vagy nem tetszik a stílusa, de ha faék vagy a zenéhez, akkor ne ilyen nagy mellénnyel oszd már ki a Tamást, hogy nem is olyan jó, meg hogy karaoké hang.

Jesszus....


buta ember vagy, és hát nem tudsz róla.

2011. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak ennyit írok a kérdezőnek: SZÁNALMAS VAGY!

Biztos vmi Baricz-fan vagy -.-"

2011. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!