Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Baricz Gergely (xfaktor) meleg?

Baricz Gergely (xfaktor) meleg?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OkA6C7Ex-Es


Ebben mondja el, hogy lelki társa Bagossy Norbert. És nézzétek meg hogyan néznek egymásra.


2011. nov. 27. 16:29
1 2
 11/19 anonim válasza:
83%
Szerintem úgy néznek egymásra, mint két barát, semmi több. Úgy gondolom, aki ilyen jellegű kijelentést mer tenni egy videó alapján, annak nem sok elképzelése lehet arról, mit is jelenthet az igazi barátság, és hogy a barátok is lehetnek lelki társak annak ellenére, hogy azonos neműek. Természetesen nem adatik meg mindenkinek, hogy ezt megértse, ahhoz fel kell érni egy bizonyos intelligencia és érzelmi szintre.
2011. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
úgy van! :)
2011. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meleg, bár ez a videó engem is megtévesztett. Nagyon egyszerű emberek szerintem, egy Székelyföldi falucskából származik, nem azt látja, amit mi itt... Itt szerintem Pesten, és minden nagyobb városban másak az értékek, mint egy párszáz fős faluban, itt tizenévesen mindenki bulizik, iszik, stb, ők egyszerűbben élnek, nagyon természetesen viselkedik, lehet, hogy zavarban volt, de magát adta, és szerintem azóta is önmagát mutatja, nem nagyképűsködik, nem bánt meg másokat, de mégis őszinte... Nekem szimpatikus, alapból van egy olyan személyisége, ami engem megfogott, nem tudom más hogy van vele..
2011. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Melegségem és vallásom miatt is felháborít a kérdés.


Én melegként mondom, hogy egyáltalán nem tűnik nekem annak. A barátja sem. Tetszik a srác, igaz a barátja jobban. Semmi melegségre utalót nem láttam rajtuk.


És tényleg létezik igazi barátság. Az övék vélhetően az. Bárcsak sokan megtapasztalhatnák, milyen az, amikor van egy igazi legjobb barátja az embernek.


Verával való kapcsolatuk a bizonyíték, hogy nem meleg. És én hiszek abban, hogy nem csak az ágyban lehet kapcsolatot kezdeni, hanem fokozatosan is lehet haladni, és kapcsolatban is lehet tisztának lenni. Örülök, hogy van még ilyen, drukkolok nekik. És vegyen róluk példát mindenki.


Ízlésekről meg minek nyitunk vitát? A tinik meg majd felnőnek.


Egyébként ha meleg lett volna, akkor mi lett volna? Ez miért téma állandóan?

2011. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

És ismerek erdélyi embereket, felmenőim is származnak onnan. Ott még tényleg tisztábbak az emberek lelki értelemben. Legalábbis ott könnyebb tiszta embert találni.


Egyébként tényleg van olyan, hogy a legjobb barátok közelebb kerülnek lelkileg, mint a szerelmesek, de ez akkor is más, és ettől nem lesz senki meleg. A legjobb barátság a legnemesebb emberi kapcsolat.

2011. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Mi az, hogy tiszta ember?!

Mert valaki szépen mosolyog, és megnyerő, már csak jó lehet?!

Nem ismerem őket, és nem is rájuk vonatkozólag írom ezt, vagyis részben igen. Nem tudtok ezekről az emberekről igazából semmit sem. Messziről jött ember pedig azt mond, amit akar:)

2012. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nem azt mondtam, hogy Gergő biztosan tiszta, hanem azt, hogy az erdélyi emberekről ez jobban elhihető.


Én sem tudok róluk semmit, de bizakodom és drukkolok.

2012. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16


Tiszta ember az, aki fürdik! :)



De félre a tréfát, valóban nem meleg. A kérdező viszont az, és ráizgult Gergőre, ezért érdekli ennyire a téma. :)))

Mellesleg, ha én nőként így néznék 1 pasira, mint ez a 2 fiú, a pasi azt hinné, hogy leszbikus vagyok...egyáltalán nincs semmi másság a nézésükben...

2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már nem kérdés, mert Király L. Norbi után most éppen Baricz Gergőt vette a szárnyai alá Keresztes Ildikó. Mind a kettő erdélyi, jól elvannak együtt.
2012. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!