Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az a sátánista csaj aki...

Ki az a sátánista csaj aki volt az aktívban? Megnézném azokat a képeket.

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
2009. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt több képet találsz. Félelmetes ez a csaj, a fajtánk szégyene. Sajnos ezek miatt a kis ribik miatt utálják sokan a metálosokat.

2009. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem
2009. máj. 8. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Fujjjj,de jó,hogy nem láttam azt a részt,de ezek a képek:S

Nem kicsit gáz a csaj,am tényleg igazatok van,az ilyenek miatt Félnek a metálosoktól,rockerektől és goth-októl.Mellesleg én is parázok tőlük,pont az ilyenek miatt:S:S

2009. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A rockerektől, metalosoktól, gohthoktól nem kell parázni. Énis goth vagyok mégse vagyok "sátánista" köze nincs a stílusnak ehhez, ez a csaj csak egy nyomorék pózer ennyi.
2009. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már megint ezek az általánosítások... a metalosok többsége ártatlanabb mint a diszkósok, akiknek a 60-70%-a lövi magát, meg vagánykodva 120-al száguldozik éjjel az utcán. Inkább őket nevezném életveszélyesnek.
2010. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ha megláttam volna, biztos baltával vagy vmi éles tárgyal szét b@sztam volna a fejüket!
2010. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!