Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV5 megvan rendezve előre?

A VV5 megvan rendezve előre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
az RTL vezérigazgatója miért mondaná el neked, hogy meg van rendezve, ha még ott dolgozik? az én ismerősöm már nem dolgozik ott, nem köti a szerződés.
2011. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

én meg ismerem VV Csabát. Mindennap itt alszik a szomszédban, csak reggel 10re kell beérnie. Addig meg az előre felvett dolgokat adják onlineban is.

napi bért kapnak, kb 25ezer ft ez fejenként/nap.


vv veronika meg a való életben férfi,

a műsor kedvéért kapott új melleket.

2011. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Hát emberek.....olvasom itt a kommenteket...mindenesetre Smartguyhoz rengeteg kérdésem lenne. Talán igazat beszél.

Talán mind igazat beszéltek. Valamilyen formában mindenkinek igaza van. De hogy tudják ilyen profin eljátszani a sírós-rívós veszekedést? A szerelmet...a csókokat...mert ugye azt állítjátok, hogy a rendezők mondják meg, kivel barátkozzanak, kivel jöjjenek öszze, kivel ne.

Tehát Smartguy barátunk azt állítja, ez mind-mind szemfényvesztés. Álca. Valóságos emberi érzelmeket átszakító átb@szás. Totális átverés. De nem hiszem, hogy az RTL ekkorát bevállalna. És az előttem szóllóknak is voltak pár érdekes tévhitjeik...amikre nem válaszoltál.

2011. nov. 9. 16:12
 34/35 anonim ***** válasza:
Ugyan már, az RTL egy féreg csatorna, bármit bevállal a pénzért. Szerinted ha olyan tisztességes csatorna lenne, nem lett volna már annyiszor elsötétítve.
2011. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Akkor elsunyizzák.

Mindenesetre meg lettek magyarázva a videok is, tehát értelemszerűen nem lehet szó átbaszásról, bár kételkedek én mindenbe. Összegezve nem kaptam egyértelmű választ.

Az én véleményem az, hogyha olyan videót láátunk, amiben Jerzy 3mp alatt 2 gatyában beszéllt, az arról tanúskodik, hogy abbahagyta a párbeszédet, átvetette a gatyáját - amit a TV nem mutatott -, majd újra beszélni kezdett Alekosszal, tulajdonképpen folytatva azt.

Meg különben is, valaki mondta előttem, hogy nincsenek hétköznapi embereka vilába. Gergő nem az?Esetleg Dya? Kinga? Sehi? Ők nem hétköznapiak?

Néhány esemény valóban meg lehet játszva, hogy ne csak üldögéljenek a villába, hanem legyen valami történés is. Ennyiről lenne szó.

2011. nov. 10. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!