Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV5 megvan rendezve előre?

A VV5 megvan rendezve előre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

meg hát ha ezek szerinted színészkedek akkor ezek már rég befutott emberek lennének hollywoodban

http://www.youtube.com/watch?v=xv8f5LSSMd4&feature=related

2011. nov. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
64%
ismerem a VV 1-2-3 egyik fejesét, most a kecskeméti színházban művelődési igazgató, a neve Réczei Tamás. ő elmondott mindent. minden meg van rendezve, hogy ki kivel jöjjön össze, kit utáljon, kit szeressen...egyszerűen mindent.
2011. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
ma 09:31 nekem meg az RTLklub vezérigazgatója gyerekkori cimborám azt mondta semmi sincs előre megrendezve.
2011. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

smartguy megmondta már h meg van rendezve szal ne vitázzatok.

Ő tudhatja a legjobban, hisz mindig itt eszi a fene a honlapon. Más élete nincsen neki.

2011. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Smartguy86 ***** válasza:
2011. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
szerintem aki ebből a 3 videóbol feltételezi hogy kamu annak gondjai vannak a fejében xD első videóba ha már egyszer kaptak egy ilyen jó programot akkor rájuk lehet szólni hogy így meg úgy álljatok had lássanak a nézők is,én ezt maximálisan megértem,a második videónál igen történt ndarág váltás de attól hogy valaki átöltözik attól még nem kamu :D ki lett vágva ez a rész és kész,az utolsó videót nem értem de ez már paranoia barátom,neked és a hozzád hasonló pár száz embernek beteges üldözési mániátok van forduljatok mihamarabb orvoshoz,mi pár millióan leülünk és nézzük a VV-t heló szia.
2011. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
ja értem már az utolsó videót is,itt is egy unalmas pár perc hiányzik ami az összefoglalóba ki lett vágva -.-" csak nem bírtam elolvasni ezt a betegesen megrémült cikket inkább a videókat néztem.
2011. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Úristen, Smartguy, te abból a Gigis videóból következtetsz bármire is ???


Enélkül nem láttad, hogy azon a luxusrandin beállították őket pár pózba meg szituba, hogy legyen rendes anyaguk róla ?Én azt nem értettem akkor, hogy boldog-boldogtalan linkelgeti ezt a videót, miközben tényleg semmi elszólás meg titok nincs mögötte. Gondolozzál már..

Ennek nem sok köze van a villabeli események megrendezettségéhez..

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát eléggé vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.

Nem hiszem h minden egyes pillanat meg van tervezve, de azt el tudom képzelni h a ,,fő drámák" igen". Annyira abszurd viselkedés és reakció van jópár dologra, hogy nem lenne nehéz elhinni h megrendezett az egész.

Abban viszont biztos vagyok h ha mű ha nem, az a legnagyobb idióta aki ilyenre szavaz. Nem merném kijelenteni h a szavazás vége központilag eldöntött, de h azok alatt a napok alatt amikor mutatják a %-okat, azt manipulálják amennyire csak tudják h minél többen kétségbe essenek és szavazzanak.

2011. nov. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!