Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik reklámot tartjátok a...

Melyik reklámot tartjátok a legjobbnak/legédesebbnek, vagy a legrosszabbnak/legundorítóbbnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én legundorítóbbnak a hüvelygombásat tartom. Nem értem minek ezt reklámozni, ha valakinek szüksége van rá akkor úgyis megveszi...
2009. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%

Nalunk van egy telefon reklam,hogy mennek a metroba es es a srac all es a csaj akivel szemezik az ul.De nincs mellette hely,es a kovetkezo megalloba leszall az egyik ember es a tobbiek akik a csaj mellett ulnek csak azert mennek egy-egy ulest tovabb,hogy a srac leulhessen melle...szerintem olyan szep..:D

nezd csak itt van: http://www.youtube.com/watch?v=3YUv8tVUQnY

2009. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb reklámja a Dove-nak volt, amit eddig láttam. Egy szimpla reklám, de az érdekessége az volt, hogy csillagozva, de jól láthatóan azt is beleírták, h "jobb, mint a Nivea". Igaz, jól megbüntették érte őket, viszont marha nagyon kaszálhattak ezzel a húzással. Megjegyzem, azután én is Dove-t vettem Nivea helyett, pedig tudom, hogy az égvilágon semmi különbség nincs közöttük.:)
2009. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
UPC meg az Emese reklámok...csúúcs xDxDxD a hüvelygombás téll undorító...meg a tiniknek való OB tamponos...xD nekem teccenek a Garnier reklámok is ennyih:D
2009. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a nincsDE reklámok is nagyon jók... azoknak legalább értelmes üzenetük van. és tényleg csak rajtunk múlik:)
2009. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
nekem most az új coca cola tetszik
2009. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Engem az a fogkrémreklám undorít, amiben a nyálát és a fogát köpködi valaki a mosdókagylóba.
2009. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

az Axe Instinct reklamja

http://www.youtube.com/watch?v=0lvwgM1byMw

nagyoooon jooooo

2009. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Whiskas kiscicás. Az a kis szürke cica nagyon aranyos. A kislányom is amint meglátja, mondja cica és vigyorog hozzá.
2009. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!