Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólsz az X-faktor továbbj...

Mit szólsz az X-faktor továbbjutóihoz?

Figyelt kérdés

Te ki(k)nek szurkoltál?

Mi a véleményed a mentorbácsik-mentornéni döntéséről?

Köszi a válaszokat:))


2011. okt. 9. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit esztek Oltyán Attilán, engem szabályosan megrémisztett és tehetséget sem láttam benne sokat. Showműsort tud csinálni, de kb. itt ki is merült a tudomány.
2011. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, csukd be a szemed, dőlj hátra és ne azt nézd, hogy talán a megjelenése megrémiszt.

Ha nem hallod ki a hangot, sajnállak, kellemes, öröm hallgatni. Szerintem.

Mondjuk nekem sosem volt ijesztő, félelmetes.

2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Panda Péter ***** válasza:

idén jóval több általam favorizált versenyző került be a top12-be, és igazából egy kieső sem volt, akit nagyon hiányoltam volna. sajnos itt már azt is kell nézni a mentoroknak, a hangi adottságokon kívül, hogy ki az, aki széles körben népszerű (és eladható) tud lenni, és szerintem mind a négyen jó döntéseket hoztak, ha ezt nézzük, egyikük sem vállalt igazán rizikót.

akinek külön örülök, hogy bejutott, az Bagosi Alexa, szombaton tisztára kétségbe estem, hogy Feró az elb@szott ízlése miatt nem viszi magával, de aztán észbekapott az öreg, és meglátta, mit kell értékelni.

2011. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyjából okés, bár az ikrek nem illenek oda. Nagyon örülök viszont az Enikőnek, ahogy elénekelte az Adele számot, hú, az nagyon ott volt! De azért annyira nem erős a felhozatal úgy összességében.
2011. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Gubik Petrának örültem volna, ha bejut, de tény, h csajok közül erős volt a mezőny...

Lil C helyett bármelyik másik fiúnak jobban örültem volna...

2011. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nehéz dolguk volt. Nekem nem feltétlenül a bejutottakkal van bajom, hanem a kiesettek egy részét sajnálom nagyon.
2011. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon izgultam Baricz Gergőért, de szerencsére továbbjutott. Ő a kedvencem, ő a legjobb.
2011. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ő ki is?
2011. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezted utoló, Baricz Gergő az erdélyi fiú (vöröses, szőkés haj). Elsőnek gitározott.
2011. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aha, ha egyre gondolunk, akkor tényleg jó ő is. De nekem a szemüveges, szakállas, duci biztonsági őr gyerek is nagyon tetszik. Ő a másik nagy kedvencem.
2011. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!