Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólsz az X-faktor továbbj...

Mit szólsz az X-faktor továbbjutóihoz?

Figyelt kérdés

Te ki(k)nek szurkoltál?

Mi a véleményed a mentorbácsik-mentornéni döntéséről?

Köszi a válaszokat:))


2011. okt. 9. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ez az idei szörnyű, nézni sem fogom. lil c, Demes Tamás?

Barna Gergőnek, Gubik Petrának és Oltyán Attilának szurkoltam...

2011. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Malek Miki szerintem abszolút helyesen döntött. Mindhárom fiúnak szukoltam.

Gesztesi Péterrel csak a Rocktenors és az Apolló23 továbbjutásában értek egyet. Az ikrek nem szimpik.

Keresztes Ildi meg elmehet a búsba! Nem döntött volna rosszul, ha nem hallgat férjére, gondolok itt Oltyán Attilára(a pasi kigolyózta őt, mert hasonlított a fiatalkori önmagára, félt, hogy Ildi rámászik-egyfajta Király L. Norbi2 lett volna, annyi különbséggel, hogy Atinak van hangja is.) Barna Gergőt sajnáltam még. Méghogy Lil C továbbjut?! Na ne már!

Feró továbbjutói sem szimpik. Főleg Vera nem, megjátszottnak tűnik a "cukisága". Van egy közös ismerősösünk, aki megkérdezte tőle az elején, hogy meddig jut majd, erre azt mondta, hogy már az elején kiesik. Én értem, hogy titoktartási szerződése van az RTL-lel, de akkor mondja azt, hogy nem beszélhet, mint sem hazudjon! Nekem ez a véleményem.

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi kérdésben már írtam, hogy Szilvi és Kitti párosának szurkoltam. Sajnálom, hogy nem jutottak tovább, nagyon megérdemelnék. De annyira azért nem vagyok szomorú, hiszen sokszor hallottam már őket énekelni, és még fogom is.


A mentorok szerintem azt nézték, hogy kit tudnak kedvükre átformálni, akinek már megvolt a saját, egyedi karaktere, nem nagyon rúghatott labdába, tisztelet a kevés kivételnek. Pl. itt van az ikerpár... Az egy vicc. Valóban kis aranyos "cuki-muki" csajok de ennyi. A csapatok közül velük voltam úgy, hogy csak ők ne. Erre tessék :D


Ezek után hajrá Rocktenors!

2011. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek a döntéseikkel,viszont a vámpír gyerek kiejtése az nagy baki volt szerintem.

Gondolom végeztek egy gyors közvélemény kutatást,visszajelzéseket is nézhettek,figyelembe vehettek a döntések előtt,ezért is fura,hogy kigolyózták a vámpírt.

2011. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem döntött volna rosszul, ha nem hallgat férjére, gondolok itt Oltyán Attilára(a pasi kigolyózta őt, mert hasonlított a fiatalkori önmagára, félt, hogy Ildi rámászik..."


De végülis Attila azt írta facebookon, hogy Ildikó férje, felajánlotta Neki, hogy foglalkozna Vele, lehetőségeket lát Benne. Tehát nincs minden veszve, így legalább nem kell változásokon átesnie az rtl hatására, hanem megmaradhat olyannak, amilyen. Az együttesével pedig remélhetőleg vidéki koncertjei is lesznek, akárcsak szóló, hiszen a műsor azért ismertséget hozott neki így is.

Talán jobb is így, nem nyerheti meg az x-faktort, de mi, akik már most rajongunk érte, úgyis támogatni fogjuk, mintha ott lenne, csak nem sms-ekkel, hanem azzal, hogy elmegyünk és megnézzük. :)

2011. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltak pozitív csalódásaim, pl. a macis biztonsági őrt, és a Rocktenors-t azt hittem ki fogják golyózni, de nekik örülök, hogy bekerültek.

Olytán Attila kiejtésén viszont teljesen felháborodtam, pláne hogy egy Lil C közben továbbjutott (aki meglehet, hogy mutatós, meg jól táncol, de a hangja szerintem kész röhej). De igen, így legalább nem akarnak majd belőle egy nyálas pop-fiút csinálni, hanem a saját elképzelései szerint működhet tovább. Viszont nélküle én nem fogom nézni az X.-faktort, hisz számomra ő volt AZ X.

2011. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Most mennem kell, de holnap írok ide:)

2011. okt. 9. 21:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Akiknek örülök: Alexa, Enikő, Apollo23, Rocktenors, Tarányi Tamás, Kocsis Tibor

Akiknek nem: Ikrek


Nekem alapvetően tetszett a döntés.

A tavalyinál pont ellenkezően vélekedtem. Kevés olyat választottak akkor, akiket én kedveltem. Szóval most jobban érdekel a műsor.

2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek örülök, nagyjából egyet is értek, max a Gergő gyereket én továbbjutattam volna, nekem ő tetszett( az a sírós)
2011. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek, de az a 16 éves lány és lil c nekem iszonyú unszimpatikus. Akárki akármit mond, egyikben sincs tehetség, az egyiket azért szeretik, mert fiatal, a másikat meg azért, mert táncol és félig fekete.

A többiek rendben vannak én is őket választottam volna. Talán Gergőt benn tartottam volna, de én is féltem volna, hogy tönkreteszi a lelki világát az élő show.

2011. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!