Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szimpi az összeesküvőkből a...

Szimpi az összeesküvőkből a Marián és az anyukája?

Figyelt kérdés
Nekem a Marci az unokatesóm:) Lehet szegény nem egy adonisz de nagyon aranyos:)
2011. szept. 23. 19:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen tényleg picit,de szerintem ez nem olyan nagy baj:)
2011. szept. 23. 19:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Borzadály mind a kettő,bocsi..Kati "mama" tuti nem százas,jócskán benne lehet már a szenilitásban,nevetségessé teszi magát egy ország előtt, és a fiát is.Mariánt pedig nem is értem hogyan válogathatták be,iszonyat ronda,az a puffadt fejszerkezet,meg az a szétfolyt röcögős háj mindenfele rajta,megspékelve a zöld hajjal,meg a temérdek tetoválással..Pedig nekem zsánereim a mackós pasik,és azt is tudom h nagyon jófejek általában,de ez már túlságosan sok..
2011. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem az szimpatikus bennük, hogy látszik rajtuk, mennyire egy hullámhosszon vannak, és tényleg szeretik egymást.


Ami kevésbé tetszik, hogy néha erőltetettnek tűnik a lazaságuk, mintha mindenáron magukra akarnák irányítani a figyelmet (mondjuk nyilván aki elmegy egy ilyen műsorban, abban nagy a szereplési vágy).

2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Undorítóak.

Az öregasszony, kora ellenére nem tud viselkedni. Közönséges bunkó. Szégyen hogy a tv-ben szerepelhet.

(folyt)

2011. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

(folyt)

Marián gusztustalan ahogy kinéz. A többiek mind ezerszer jobbak külső terén és minden egyéb téren is. Egy bunkó, tahó, műveletlen, taszító barom.

2011. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
aha mert te biztos adonisz vagy.....
2011. szept. 30. 12:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha sikerült volna elolvasni amit írtam, tudnád, hogy a külső csak az egyik problémám, sőt a kisebb.

És igen, messze különbül nézek ki nála.

2011. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!