Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szimpi az összeesküvőkből a...

Szimpi az összeesküvőkből a Marián és az anyukája?

Figyelt kérdés
Nekem a Marci az unokatesóm:) Lehet szegény nem egy adonisz de nagyon aranyos:)
2011. szept. 23. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nem a legjobb pasi, de ő a legkedvesebb és a legjobb fej.Anyukája meg marha nagy fazon.
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
hogy lehet, hogy az ostoba, népbutító műsoraitokkal kapcsolatos kérdések mindig ebben a kategóriában landolnak? mert ide járnak legtöbben?
2011. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az anyja a keresztanyum:) Ő is iszonyat aranyos élőben is.Remélem megnyerik nagyon szurkolok nekik:)
2011. szept. 23. 19:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat
2011. szept. 23. 19:37
 5/17 anonim válasza:

Ne haragudj, de nekem nem szimpi. Az anyuka még elmegy, mert hát egy idősebb néni, végül is nincs baj vele.

De a Marián, összevissza tetoválva, azzal a zöld hajával, undorító. Az ilyeneket régebben dologházba küldték, hogy hasznos tagjai legyenek a társadalomnak, nem pedig a tv-ben mutogatták, hogy az amúgy is aluliskolázott prolik még lejjebb süllyedjenek.

Már bocs, de ha kérdezted, ez a véleményem.

Amúgy a többiről sem jobba a véleményem, aki egy ilyen műsorban mutogatja magát, az az én szememben nem egy nagy ász. Az IQ szint átlag odabent kb 30.

2011. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy jó, van nála jobb pasi is de mikor néztem nekem elég szimpi volt és külsőre sem volt szerintem olyan rossz, szimpi volt. :)
2011. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Anyuka első pillanatra olyan emberevő kinézet, már bocsi, de aztán ő lett a legszimpibb.

A srác nem éppen a zsánerem, haverként el tudnám képzelni, de többet nem.

2011. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát jó ez a véleményed:)


Az a jó a Katiba hogy iszonyat laza,de közbe nagyon érzékeny:) Én erről az érzékeny oldaláról eddig nem is nagyon ismertem.Nagyon furcsa volt látni mikor először sírt:)

2011. szept. 23. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpik!Kilógnak a sorból!
2011. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nekem iszonyat aranyosak mindketten!

Az egy dolog, hogy nem egy Brad Pitt kinézetű pasi, de nem is rossz! Mondjuk von le az értékeiből, hogy jelentkezett a műsorba, de összességében szimpatikusnak tartom őket!

2011. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!