Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV5 nem lesz olyan erdekes...

A VV5 nem lesz olyan erdekes mint az elozo szeria?

Figyelt kérdés
Nekem eddig oszinten szolva nem tetszik az eddigi ''felhozatal''es tul csini mindenki,meg a fouk is,nem de?
2011. szept. 19. 11:30
 1/7 anonim válasza:
Béci, Olviér, Gombi,Alekosz ezek voltak a legjobbak!!! most már kis cica babák és fiúk vannak benne... egy nagy nulla eza vv 5
2011. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc a mostani! Én az előző szériában igencsak Olivérék táborát erősítettem, de esküszöm visszasírom még Béciéket is. Ekkora unalmas buta bandát mint ezek, még nem láttam! Olyan eröltetett, és olyan sivár, hogy az valami elképesztő. Szégyen az egész! Feltűnően sok a kifogástalan alak, talán szerződött az RTL a CKM-mel vagy a Playboy-jal? Másra sem való ez az ostoba banda! Én valszeg nem fogom nézni, itt már én is érzem, amit az előzőnél sokan- tényleg butít ez a műsor!
2011. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a VV5 borzalmas. Telenyomták trendi műanyag arcokkal.

Miért nem természetes emberek vannak bent?

Nem fog ez sokáig tartani. Lehet hogy hamarabb befejezik mint azt várnánk.

2011. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge. Én is átváltottam Összeesküvőkre :)
2011. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebben nincsenek egyéniségek
2011. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fos cicababák,meg cicafiúk,meg hát egy pirított magyar,mert az nagyon fontos. Pffff.....,én inkább nézem az Összeesküvőket.
2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:

Egyik sem volt érdekes.

Vannak ezektől fontosabb dolgok az életben,mint,hogy azt nézzem Pl Joci meg Rozi,hogy veszekszik.

Baromság az egész.

2011. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!