Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem tudom a FULL HD-s...

Tuttu kérdése:

Miért nem tudom a FULL HD-s led TV-t HDMI kábellel rákötni a PC-re?

Figyelt kérdés

A led TV-hez nem adtak hdmi kábelt így hát vettem egyet...

ATI 57770-es videókarim van és ha rádugom szét csúszik a kép bizonyos helyeken... A játék nagyon csúnya lesz pedig a felbontás stimmel.... A TV-t visszavittem a boltba kicseréltetni, de nálluk tökéletesen működött viszont az Én HDMI kábelemmel ott is rosz volt...----> ergó lecseréltem a kábelt egy jobb minőségüre, drágábbra (1.3-as a kábel) de sajnos azzal is ugyan ez a probléme...

A videókari driver többször is újra lett rakva szóval nem az a baja... Windows XP-t használok (nem tudom miért XD ) és egyesek szerint az a baj... hát most felrakom a WINDOWS 7-et... ha ezzel megvagyok majd megírom mi lett... :D

Ha tud valaki segítsen vagy akármi 5let, tanács... mert Én nem tudom egyáltalán mi a probléma...


2011. szept. 18. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!