Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szebb a kép? Xbox...

Hogyan szebb a kép? Xbox 360-ból HDMI kábellel vagy HDTV (komponens) kábellel FULL HD TV-be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tv függő is. Én hdmi-vel játszom, haver komponensel. Komponens valamivel simább képet ad, nem olyan élesek a körvonalak, de egy jó tv-nél ez nem számít. Én hdmi-vel tolom, de lehet szórakozni a beállításokkal, pont most állítottam át valamit a settingsben, és szebb lett a kép. Full Hd tv-nél szerintem egyértelműen hdmi ajánlott. 720p-ben. Bár mondjuk nincs sok különbség 1080p-ben sem, csak az a baj, hogy a mai játékokat még 720p-ben írják, és csak a box alakítja át a jelet 1080p-re. Ezt néhol meg textúra sínyli meg, mivel azok alapból 720p-sek. Bár hogy őszinte legyek, én ezt meg nem tudtam állapítani :) Számomra tök ugyanolyan volt a játék, a menü felbontása változott egy kicsit, de az meg kit érdekel? Ezt is csak a véresszájú gyíkok látják, de azok is csak azért mert bemagyarázzák maguknak. Szóval hdmi, aztán 720p vagy 1080p, amelyik szimpatikusabb.
2011. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, én is HDMI-vel tolom, nekem is jobban tetszik, nem tudom miért:) csak az és kész:D
2011. márc. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!