Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nos mit szoltok az RTL Klub...

Nos mit szoltok az RTL Klub 16.9-es atallasahoz?

Figyelt kérdés
nalam speciel az lcd-n 2 k..va nagy fekete sav van alul felul alig latszik valami a kepernyon
2011. aug. 29. 21:30
 1/10 Gress ***** válasza:
100%
A miénk most pont jó.Eddig túl kövérek voltak benne az emberek,az új tévé óta.
2011. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van nálam de ez még hagyományos TV. Ez a HD-re van kitalálva szóval azon a legélvezhetőbb de se én és még rajtam kívül sokan mások nem engedhetik meg maguknak anyagilag hogy TV-t cseréljenek szóval hozzá kell szokni...

Szerintem a műsorok meg újulásában pl híradó, időjárás jelentés, focus, szóval tényleg ki tettek magukért mert szép modernebb lett. Ez annak rossz akinek nagyon kicsit képernyős TV-je van mert azon már nagyítóval kell nézni a TV-t

2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a hirek szerint a tv2 csutortokon fog atalni :(

az a helyzet hogy en nemregiben vettem ezt a TV-t es eleg draga volt es nem-igen engedhetnem meg magamnak hogy maris lecsereljem

2011. aug. 29. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk régi kis tvnk van, de tökéletes rajta a kép.arányos és teljesképernyőtbetöltő.
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik, abszolút!


sokkal rosszabb


összenyomja a képet és apróbbak a feliratok is!! Nem is látom sokx amikot pl feliratokat kitesznek Híradóban..

Mellesleg elcseszte a teletextemet is! Hol van, hol nincs!


Ja és amikor pl a hírekben egy kis négyzetben van a kép, és oldalt meg a grafika megy, a képernyő nagyobb részét elfoglalva, attól agybajt kapok



OK h oldalt szélesebb (nem látványos), de felül-alul sokkal kevébé látszik a kép!!


Ez a nagy LCD, plazma TV-seknek jó:S


a Barátok Köztben meg mindenki feje tiszta szürke, meg sápadt!!

nem szép a kép, múltkor még nem ilyen volt!


én kérem a régit vissza:D

2011. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
abszolute egyetertek az utolsoval! vissza a regit!
2011. aug. 30. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én idegbajt kaptam amikor megláttam ezt. Tudtommal a TV2 úgy fog átállni hogy azoknak is jó legyen akiknek még régi TV-jük van azt hogy ezt hogy lehet beállítani azt jó lenne megtudni, ezt persze az RTL is meg csinálhatná mert ez így nem oké, a barátok közt az tényleg nagyon fakó szürkésebb lett. Ez tényleg csak annak jó akinek LCD TV je van ami képes a HD felbontásra. Én vehetnék újabb TV-t de akkor meg mit csinálok ezzel? mert ugye ez a TV most lesz 6 éves és teljesen jól működik.
2011. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is régi tv-m van viszont tetszik... :D furcsa mert ugye kisebbe látom az egészet, de mégis tetszik... :D
2011. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:28

Teljesen egyet értek!

2011. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7:28 vagyok


gondoltam írok RTLnek h vegyenek nekem plazmatv-t hogy élvezni tudjam az új képarányt

xdxd

2011. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!