Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vámpírnaplókban a könyvek és...

Vámpírnaplókban a könyvek és az évadok egyeznek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az első könyv egyezik- e az első évaddal a második a másodikkal, stb...

Előre is köszi a válaszokat!:)


2011. aug. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én az első három könyvet olvastam és nézem a sorozatot is. Az első könyv az még talán hasonlít az első évad elejéhez, de a második könyvtől már szinte teljesen más. Én ajánlom, hogy olvasd el a könyveket (én is szeretném még a többi könyvet megszerezni), mert bár a sorozat is nagyon jó, de könyvben egy kicsivel talán még jobb. De ez persze szubjektív vélemény.
2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, az első válaszoló :)

Amúgy vannak elég meglepő dolgok benne: a könyvben a város neve Fell's Chruch, Elenának nem öccse van, hanem egy 8-9 éves húga (ha jól emlékszem). Szóval elég sokat változtattak a sorozatban már az alapokon is.

2011. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem belefogok az olvasásba. :D
2011. aug. 23. 22:05
 4/4 anonim válasza:
A könyvben és a sorozatban a még a karakterek sem egyeznek.Csomó karaktert kihagytak a filmből mint példáúl Meredith-is aki a könyvben pont akkora szerepet játszik mint Bonnie mert mindeketőjük Elena legjobb barátnője.A akratkterek akiket a filmben és a könyvben is megtalálhatunk nekik egészen más a modoruk és a természetük.Elena egy nagyon jószívű aranyos és érzékeny lány a könyvben míg a sorozaban erős és független.Bonnie olyan hogy neki a természete nagyon hasonló a könyvben található Meredith-ére de a képessége és a neve megmaradt.Ezen kívűl ott van Chariline aki egy nagyon kedves jófej lány a sorozatban de a könyvben nagyon féltékeny elenára és mindíg ellene van mint mellete.És maga a történet...szerintem semmi közük nincs egymáshoz.A önyv sokkal misztikusabb mint a sorozat a sorozat viszont részletesebben jeleníti meg a dolgokat.Én minden esetre mindekettőt ajánlom bárki figyelmébe mert mindkettő egyik nagy kedvencem :)
2011. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!