Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jóbarátok vagy Így jártam...

Jóbarátok vagy Így jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%

persze hogy a Jóbarátok!!!!!!!!! ez nem is kérdés, az Így jártam anyátokkal csak a koppintása akar lenni, de én egyáltalán nem szeretem... túl erőltetett

viszont Jóbarátok tökéletes, a szereplők,a poénok, minden:) aza 10évad fantasztikus<3333 :)

2012. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%

Így jártam anyátokkal :)

Anno nagyon rá voltam kattanva a Jóbarátokra, aztán jött az Így jártam anyátokkal... Hát, én már nagyon várom a harmadik ilyen sorozatot :D

De nem, alapvetőleg egy csomó hasonlóságuk van persze, de az Így jártam anyátokkal visz valami egyediséget a Jóbarátok-formulába (az egyik "jóbarát" meséli a gyerekeinek, ez valami csúcs ötlet :D), tehát egy kicsit a megújítása, és ez a "sztorizgatós" előadásmód nekem nagyon tetszik. Továbbá nagyon jól van felépítve, sokkal jobban, mint a Jóbarátok, és az onnan átvett klisék (a páros, akik egyszer összejönnek, szakítanak, majd nonstop a másik kapcsolatain problémáznak, újra összejönnek, de aztán megbeszélik, hogy mégse, és ilyenek (Rachel és Ross - Barney és Robin), a nőcsábász figura (Joey-Barney), a kretén professzor (Ross - Ted), és a lakás, amiben a történet folyamán szinte mindenki lakik.

De tetszett, hogy itt a "Joey-karakter" és a "Rachel-karakter" talál egymásra, hogy Marshall és Lily már a kezdetektől fogva házasok, csupa olyan, ami a Jóbarátokban nem tetszett volna, de itt tökéletesen működik. Ja, és nincs Phoebe, akit a Jóbarátokban egy évtizeden keresztül képtelenek voltak hasznosítani...

2012. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Győrfi-Bátori Andris válasza:
Örömmel nézem az előbbi meglepődésem után ( [link] ), hogy többen a Jóbarátokra szavaztak! Nagyon szeretem a HIMYM-et is, de a Jóbarátokhoz azért nem lehet hasonlítani. Egyszerűen nem telik el úgy egy évem, hogy ne nézném meg az egészet még egyszer! :D Egyébként ha itt általában a Jóbarátokra szavaznak, amit belinkeltem ott meg inkább a HIMYM-re, akkor melyikből lehet a több? Remélem a Jóbarátokból! :)
2012. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Így jártam anyátokkal. <3 Best. :)
2013. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nekem is az így jártam anyátokkal,jó a jóbarátok is vicces,de a himym megunhatatlan,egyszerűen imádom (barney 4ever)
2013. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!