Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Dagobert kacsáról?

Mit gondoltok Dagobert kacsáról?

Figyelt kérdés

Erre azért vagyok kíváncsi, mert ő egy olyan karakter, akit csak a pénz meg az arany érdekli és nehezen tudom elképzelni, hogy lenne olyan személy, aki kedvelné ezt a karaktert.


Én gyerekként néztem ugyan a Kacsameséket, pedig nem szerettem xD Mindig felbosszantottam magamat azzal, hogy Dagobert milyen hülye pénzimádó alak. Idegesített, hogy úszik a pénzben víz helyett (ami ugyebár lehetetlen). Mindig úgy éreztem, hogy a kapzsisága miatt ő egy gonosz alak, aki nem törődik senkivel, semmivel. Az osztálytársaim is utálták őt.

Emlékszem, angolórán tanultunk egy nagyon fukar nőről, akinek a neve nem jut eszembe. Kb. 1930-as években volt ismert. Annyira kapzsi volt, hogy a gyerekeire is sajnálta a pénzt. Egy fiú osztálytársam azt mondta a tanárnőnek, hogy nagyon emlékezteti őt Dagobert kacsára xD Mire a tanárnő mondta, hogy az ő fia szokta nézni ezt a sorozatot és mindig ezzel figyelmeztette őt: "Nem bánom, ha nézed ezt, de ne tanulj semmit Dagoberttől"

Volt is nevetés rendesen. És igaza is volt a tanárnőnek. :)


2011. aug. 3. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!