Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki mit vár a 2011-es Megasztár...

Ki mit vár a 2011-es Megasztár 6 vs. X-faktor vetélkedéstől?

Figyelt kérdés
Szakmai szempontból melyik lesz erősebb, melyiket lesz érdemesebb nézni, struktúra alapján melyik lesz erősebb stb, stb.
2011. júl. 11. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én valahogy mindig is Megasztár párti voltam, már ami a színvonal kérdését illeti. Számomra akkor lett hatalmas csalódás az X-faktor, amikor bejelentették, hogy nem a tehetségre fognak utazni, hanem arra, hogy olyan személyeket találjanak akiket minél jobban el lehet adni. Tény, hogy ez a show-biznisz, de ilyet nyíltan kijelenteni azért igen merész húzás. Engem a Megasztár a benne meglévő hatalmas érzelmekkel vett le a lábamról. Én inkább választom az érzelmek és a valódi tehetségek világát, mint a csillogás és a pénz uralmát. Persze ez csak az én véleményem, de jó így olvasni mások véleményét is :D
2011. júl. 12. 12:20
 12/18 kokakólalájt ***** válasza:
Mindkettőtől érdekes, izgalmas műsort várok. Az X-Faktor valószínűleg jobb lesz, de ha van eszük a programigazgatóknak nem egy időbe lesznek.
2011. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én már reménykedni sem merek semmiben. A Mega első szériája nagyon jó volt, igazi tehetségekkel. Utána kifújt a műsor. A negyedik annyira pocsék volt hogy a fele után valamivel abbahagytam. Egész egyszerűen nem bírtam nézni. Az ötödik már valamivel jobban sikerült, de a mutáló kis srácok, a héliumhangú kislányok, és az elfogult inkorrekt zsűri eléggé alacsony szinten tartotta a színvonalat. Az X-Faktor elég jó volt. Viszont ott tényleg csak arra figyeltek hogy kit hogy tudnak eladni, és futtatni a médiában. Őket a show csinálás érdekelte, nem a tehetségkutatás.
2011. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A válogatókat mindkettőből megnézem, aztán ha valaki szimpatikus lesz valamelyikből, akkor azt fogom nézni.

Mondjuk a megasztáron tavaly felhúztam magam, de adok nekik még egy esélyt.:)

2011. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15:08-as vagyok. Azt akartam írni hogy az első 3 mega jó volt.
2011. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A Megasztár koncerthangulatát nem tudja felülmúlni az X factor.Utóbbiban jórészt még a közönséget sem mutatták,iszonyat mű volt az egész..Király L. Norbi pl. az életbe be nem került volna a Megasztárba,és biztos h nem a nyálas szépfiú Vastag Csaba nyerte volna meg..A Megában oda kell tenniük magukat a versenyzőknek,showt csinálni a színpadon,koreográfiát,nem csak kiállni a mikrofonnal a kezében,és kész..Egy szó,mint száz,Magyarországnak már van tehetségkutató műsora,ami ezerszer színvonalasabb,mint egy licensz X factor..
2011. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az X-faktorba eleve, rokon-jóbarát munkanélküli kölykei vannak. Semmi nem érnek, az meg hogy playback, hab a tortán.. :D
2011. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

x-faktort nem tartom szinvonalas tehetségkutatónak.hiszen,ott Vastag Csaba nyerte meg. aláírom tehetséges,de nem annyira,mint Janicsák Veca vagy Takács Nikolas. Csabi azért nyerte meg,mert Nagy Feró(vagy ki az) volt a mentora...

Megasztár színvonalasabb...Ott található volt sok tehetség.

pl:Molnár Ferenc Caramel,Rúzsa Magdolna,Kállay Saunders András,Kökény Attila,Tóth Vera,Hien,Patai Anna,Lakatos Yvette. és még sokan mások...:)


RTL-klub Nézettebb csatorna,így könnyebben futatják az X-faktor versenyzőit:-)

De mindenki mást gondol.

Én nem fogom nézni az X-faktort,még ha fizetnének is érte...:)

Megasztár és kész:))

(Le pontozhattok nyugodtan,és le is szólhattok...DE ez a véleményem!)

2011. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!