Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki mit vár a 2011-es Megasztár...

Ki mit vár a 2011-es Megasztár 6 vs. X-faktor vetélkedéstől?

Figyelt kérdés
Szakmai szempontból melyik lesz erősebb, melyiket lesz érdemesebb nézni, struktúra alapján melyik lesz erősebb stb, stb.
2011. júl. 11. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Biztos nem egy időben lesz, azzal mindkettő csak veszíthet.


Kétségtelenül színvonalasabb a Megasztár, és igyekszik olyan énekeseket kiadni, aki megáll a lábán. A X versenyzői már sehol sincsenek, lásd: Wolf Kati lebőgése.


Valószínűleg idén is a Megasztárt nézem, főleg hogy változások lesznek, és új persze az új zsűri miatt.

2011. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

21:55 Magad sem tudod miről beszélsz? ugye nem az eurovíziós dalfesztiválra érted a 'lebőgést', mert ha igen, akkor ebből kiderül, h vmi kis 10 éves szutyok vagy...


Az xfactor sokkal színvonalasabb műsör, a megasztárba csak a cigányok (nem vagyok rasszista) és a bénák jelentkeznek, aki ott megnyerte, tolvaj renáta az xfactorba be sem került volna, nemhogy megnyerte volna... Tehát szakmai szempontból is erősebb, meg hát mint show is sokkal de sokkal erősebb. Annyira gagyi és bugyuta a megasztár, h szinte fáj nézni..

2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
uuuuunaaaaaaaalmasssss
2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Igen a dalfesztiválra gondoltam.


Rúzsa Magdi : 9.hely

Wolf Kati: valahol a 25. hely körül kullogott.


Az eredmény szépen tükrözi a színvonalt, nincs miről beszélni ...

2011. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Semmit!!!

Én zeneileg egyiktől sem kaptam semmit (talán Rúzsa Magdi)!

2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miről beszélsz első, de én pont fordítva vagyok ezzel.A Megasztár régen jó volt, de már fényét vesztett csillag, csak erőlködik és a színvonal is egyre lejjebb csúszik.Az utolsó kettő versenyzőiről semmit nem szoktam hallani, vagy látni, ahogy vége a műsornak, mintha kihaltak volna.Az X-faktor szerintem jobb, bár azt sem szeretem.Eddig egy széria ment le, és az innen kikerült énekesek sokkal több helyen szerepelnek, vhogy jobban futtatják őket.
2011. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a végét
2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy Wolf Kati csak a 25. helyig jutott, az nem az ő hibája. Aez Eurovíziónak már semmi köze a tehetséghez, itt arról van szó, hogy melyik ország mennyire támogatja egymást illetve mennyire "barátok". Mivel a magyaroknak olyan hhetetlenül jó a viszonyuk a többi országgal, sajnos csak ilyen gyér eredményt tudtunk hozni. Ha megnézzük a ranglistát illetve a pontozást, tisztán látszik, hogy az országok előre megbeszélten, a produkciót figyelembe sem véve egymásra szavaztak. Ezt egyébként még a vak is észrevehette...


Amúgy én x-faktor párti vagyok, a megasztár számomra egy nagy csalódás, az első 3 szériához képest a 4. és az 5. egy nagy sz@r. Gondolom a 6. sem lesz jobb, bár igaz, hogy a zsűriváltás miatt lehet, hogy kicsit emelkedik a színvonal.

2011. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én úgyszintén mint tavaly az X Faktort fogom nézni.Sokkal színvonalasabb és szórakoztatóbb műsor mint a Megasztár.Amikor már pénteken volt a Megasztár, szó szerint elaludtam rajta.Az X Faktort meg szinte végig izgultam. Ahogy az előző kommentekben is mondtátok: Tolvai Renáta BE SE JUTOTT volna az X Faaktorba.Mondjuk a Megasztárba is csak a zsűri segítségével jutott be. Az X Faktorban igaz és Nikolasnak szurkoltam, mégis Csaba nyerte meg, de nem bánkódom,mert tudom,hogy Csaba( v. Nikolas) sokkal tehetségesebb mint Renáta.Én nagyon nem bírtam ( s nem is bírom) Renit, igaz nem is ismerem, de amit láttam belőle nekem nem szimpatikus.EZ csak az én véleményem. lehet,hogy mások pont az ellenkezőjét mondják ennek. Ezt ízléseknek és pofonoknak hívják! :)
2011. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Leginkább egyik sem.

Viszont a Megasztár 1-3 az simán verte az X-Faktort.

2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!