Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ 4 és Döglött akták...

Való Világ 4 és Döglött akták keveréke milyen lenne?

Figyelt kérdés
Öteleteket várok egy rövid cselekménnyel együtt. És melyik dal szólna az adott rész végén?
2011. júl. 8. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Alekosz feleségének gyilkosát keresnék, akit már 12 évvel a VV4 kezdete előtt öltek meg(bár a holttestet sem találták meg). Hosszas kutakodás, és némi szerencsével megtalálnák egy mexikói kokain földön. Élve, s ez lenne a csattanó, a rész végén pedig az utolsó jelenetben Alekosz megpillantja "egykori" feleségét elmosolyodik és megszólal Van Halen- You realy got Me c. száma...
2011. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja, és a VV4 villalakóit is "össze lehet hozni". Amúgy jó az 1. ötlet.
2011. júl. 9. 14:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Cím: Döglött világ
2011. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves 12:15!

Nem címeket várok, hanem történeteket. De ne sértődj meg. Amikor azt írtam, hogy a VV4 villalakóit is össze lehet hozni, akkor ilyenekre gondoltam, pl.: Anikó-Olivér, Éva-Alekosz stb.

2011. júl. 13. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Én azért írtam csak címet, mert az első válaszoló már írt egy jó sztorit.
2011. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó, de ha te is tudsz írni egy cselekményt, ami szerinted jó, akkor légy szíves írd meg. A cím amúgy is Döglött akták lenne, csak VV4 módra, de azért tetszik a te címed is.
2011. júl. 14. 09:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Alekosz mindig minden körülmények között ráhajtana Lilly Rush nyomozóra, aki persze elutasítaná.-mindaddig míg kiderülne, hogy Béci ismét lopás-csalásba keveredne. Ekkor Alekosz és Lilly nyomozásba kezdenének, hogy kiket vert át Béci. A rész végén Béci elmenekülne a való börtönbe, míg Alekosz minden erejével ráhajtana Kat Miller nyomozóra, ha már Lilly Rush elutasította. Alekosz ,,zseniális'' (persze csak idézőjelesen" szintetizátor és énekhangja szólalna meg a rész végén.
2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jaj, kihagytam, hogy Béci aktái kerülnének elő, még évekkel a VV előtt történt.
2011. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tetszik ez is.
2011. júl. 14. 14:43
 10/18 A kérdező kommentje:

Az én verzióm ez lenne:


Anikó 3 évvel a Való Világ 4 fináléja után felkeresi Lilly Rush nyomozót, hogy találja meg a férje, Olivér gyilkosát. Szinte mindenki Bécire, Anikó jelenlegi párjára gyanakodik.

El is kezdik a nyomozást, és az újonnan talált bizonyítékok azt mutatják, hogy a tettes egy nő volt. Hosszas nyomozás után kiderül az igazság: a tettes nem más, mint Gigi, aki végül bevallja, hogy azért tette az egészet, hogy Béci és Anikó egy pár lehessenek, mert mindenki tudta, hogy ha Olivérrel történik valami, akkor Anikó egyből Bécihez fordul. Az utolsó jelenetben Gigit letartóztatják a többi villalakó szeme láttára, ezután Anikó belép a Villa ajtaján, majd megjelenik Olivér, és mindeközben az ABBA-The Name of The Game című száma szól.


Na, én ehhez hasonlóakra gondoltam.

2011. júl. 15. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!