Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lenne az Ezel és a...

Milyen lenne az Ezel és a Döglött akták keveréke?

Figyelt kérdés

Ötleteket szerettnék kérni és címeket is az egyes "epizódokhoz". Ki a tettes? Ki az áldozat? Milyen zene szólna a rész végén? stb.


A kérdésre válaszoljatok. Értelmes válaszokat kérek.


2011. aug. 18. 13:09
 1/8 anonim válasza:
100%
a cime döglött ezel és a foo fighterstöl a pretender szolna
2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2011. aug. 22. 17:10
 3/8 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy Ezeles változatban
2011. aug. 22. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ezt nem értem,vagyis nem nézek döglött atkákot.De egy barátok közt Ezel,vagy egy vv ezel az zsír lehet xDD
2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd írok ki olyan kérdést is. Amit belinkeltem az is az én kérdésem. De pl. a Mert halála ügyből jó Döglött akták epizód lenne.
2011. aug. 23. 10:08
 7/8 A kérdező kommentje:

Pl.:


Az epizód címe: A titkos ügynök titka


A nyomozók egy 2010-es aktát, Sebnem Sertuna aktáját veszik elő újra. Az ügyet annak idején drog-túladagolásként zárták le. De 1 évvel később előkerült egy nyilatkozat, amiben az áll, hogy Tevfik lemond a fiáról (ugyanis van nekik 1, de csak itt, a kitalált Döglött akták epizódban), de egy gond van: Tevfik sohasem írt alá egy ilyen nyilatkozatot sem. El is kezdik a nyomozást, és arra jutnak, hogy az aláírást meghamisították, és ez alapján feltételezik, hogy gyilkosság történt. Később kiderül, hogy Sebnemet valóban megölték. Végigkérdezik Sebnem összes ismerősét, de mindenki azt mondja, hogy nem ő tette. Elvégeznek egy DNS-vizsgálatot is, ami meglepő eredményt hoz: Tevfik és a "fia" valójában nem is rokonok, de mindenki azt hitte hogy azok. Kiderítik, hogy Sebnem beszélt valakivel a gyerek születése után pár nappal, méghozzá Cengizzel. A nyomozók azt hiszik, hogy Cengiz az apa, de ezt a beszélgetést más is hallotta: Bade, aki épp indult haza az Üss, Fussból, és akkor hallotta meg véletlenül a beszélgetést. Sebnem elmondott Cengiznek mindent, de hozzá tette, hogy ezt Temmuz nem tudhatja meg(, mert ő az apa). De Cengiz mégis elmondott neki mindent. Végül Temmuz bevallja, hogy meghamisította az aláírást, és hogy ő adta Sebnemnek az utolsó adag drogot. Az utolsó jelenetben letartóztatják, majd egymás után láthatunk mindenkit (mint az eredeti Döglött a. végén), ezután Sebnem megjelenik Tevfik előtt, és mindeközben Patrick Swayze-She's Like The Wind c. dala szól.


Na, egy példa. Ilyenekre gondoltam.

2011. aug. 27. 20:47
 8/8 A kérdező kommentje:
*Daniel Powter-Bad Day c. dala.
2011. aug. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!