Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted ki lesz a Csillag...

Szerinted ki lesz a Csillag Születik nyertese?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
menj már máshova irigykedni...szinte mindegyik egy szinten volt tehetség téren, kiv. a harmónikást, az sz@r volt és gyenge... és most megnyerte Attila na bumm... rád szakad az ég?
2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy aki azt mondja a harmonikásra, hogy az gyenge volt, az, vajon tisztában van-e ezzel a hangszerrel. Így játszani, ahogy ez a gyerek játszik, magasan kiemelkedő, világszintű,, hihetetlen. Senkit nem tudok, aki így tudna játszani, pedig néztem már párat. Ez a László Attila is iszonyatosan jó képességekkel megáldott gyerek, és annyiból örülök, hogy ő nyert, mert biztos, hogy a többiek, az april p. és a Szabó Ádám is boldogulnak majd első helyezés nélkül is, de a kis srác még túl kicsi és kiforratlan, és csak eltűnt volna, vagy még így is el fog a sűlyesztőben, hát, legalább pénze lett, később meg még jöhet újra. Teca nagyon gyenge hangú volt, nem is kellett volna eljutnia odáig. Összességében, ha nem azt veszem, hogy én kinek adtam volna a nyereményt, csak azt, hogy ki volt a legjobb, akkor az April project. Hihetetlen koreográfiát csináltak, nagyon nagy összhangban, mindegyik előadásukat élveztem, és együtt jót alkotni szerintem nehezebb, mint egyedül.
2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!