Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted ki lesz a Csillag...

Szerinted ki lesz a Csillag Születik nyertese?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a tehetség??? Próbálj meg ilyen gyorsan játszani rajta! És 2-3 nap alatta betanulni egy új előadást!!!

Gratulálok.............

2011. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
08:47 Én is gratulálok a szövegértelmezésedhez... Nem magamról beszéltem, én spec. harmónikázni nem tudok, de sokan mások igen. Meg sokan tudnak más hangszeren is játszani, gyorsan is akár, még se jelentkeztek, mert ilyennek nincs helye ott, hiába véded -.-"
2011. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
-.- ezt most úgy mondod mintha qrva szar lenne a harmónikás és nem lennének ezerszer jobb énekesek az országban lászló attilánál meg tecánál. amugy meg szerintem ezen a hangszeren nagyon kevés ember tud játszani.
2011. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem qrva szar is, én elkapcsoltam, mert nem bírtam már hallgatni. Igazából mindegyiknél van jobb, de a csillag születik sosem arról volt híres, hogy nagy tehetségek vannak ott... amúgy meg Teca például zongorázik is... neki is meg kell tanulni azokat, plusz énekelni. Szerintem ez nagyobb tehetség
2011. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Szarom le hogy ki lesz a nyertes. A legbénább műsor.
2011. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen Szabó Ádám. László Attila túl fiatal. Egy vak lánnyal nyilván nem fogják megnyeretni mert csak ártanának neki. Csapat szintén nem nyerhet mert nem tudnák felosztani a nyereményt. Maradt Szabó Ádám.
2011. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Adam. ö érdemli meg igazán. nagyon nagyon ügyes habár ezt sokan irigylik töle,pl. az a tusko is ott 4-5 hozzászoloval elöttem.
2011. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Schelb István válasza:

A Csillag Születik győztese ismét "bunda" győztes lett,

úgy mint korábban! Mi lenne ha egyszer végre a tehetségé

lenne az elismerés! A nézői szavazatokat senki nem látja,

úgy manipulálnak vele ahogy a kedvük tartja, itt nem a politikai viszonyokat, hanem a kiemelkedő tehetséges produkciót kellene díjazni, elismerni! Most megint nem ez történt!!!

2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
11:32 bírom az ilyeneket, akik csak azért, mert nem az nyert, akit ők akartak, már egyből elkezdik terjeszteni, hogy bunda. Ha Teca nyert volna, akkor az lett volna, hogy csak azrt, mert sajnálják, ha a harmónikás, akkor azért, mert helyes és a sok tinilány rászavaz és így tovább... fogadd már el, hogy rá szavaztak a legtöbben és kész. Mit irigykedsz??
2011. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Tóthné Baksa Éva válasza:
Na mindenki megvan elégedve?? Olyan fiúcska nyert aki még kiforratlan tehetség,nem Ő volt a legjobb az biztos. De hát mit tehetnénk már megint NEM hazánkat képviselő nyert! A nézők őt tartották a legjobbnak,pedig nem ő volt az igazi piros ÁSZ! No komment....
2011. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!