Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit fog ma választani Alekosz?

Kit fog ma választani Alekosz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem tudom, majd elválik.
2011. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Remélem Olgát válassza majd.
2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Elvalik??? De hisz most irt eskuvorol a kerdezo! Ne csinaljatok mert mindjart osszeomlok. Hogy lehet igy elni ezek utan!
2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Már nem azért..de aki nem tud értelmes választ adni meg nem nézi a műsort az minek ír ide?? Úristen mennyi lelki sérült nyomorék van itt..


Amúgy a kérdésre válaszolva remélem Olgát :D

2011. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy Olgát választja.
2011. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
Az a lelki sérült nyomorék, aki a család és gyerekei helyet ilyeneket néz, mert ennek az egésznek semmi köze a valósághoz.
2011. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Veronikát fogja,pedig az is csak a pénzére megy!
2011. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Thurston ***** válasza:
46%

"Az a lelki sérült nyomorék, aki a család és gyerekei helyet ilyeneket néz, mert ennek az egésznek semmi köze a valósághoz."


:'DDDDD


Ennél röhejesebbet sem olvastam még. Tehát ha jól értem, akkor te nem foglalkozol semmi mással a családodon kívül, illetve semmi olyasmivel, ami távolabb áll a valóságodtól? (Ja, mert egyébként ez szubjektív fogalom.)

2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Már nem azért..de aki nem tud értelmes választ adni meg nem nézi a műsort az minek ír ide?? Úristen mennyi lelki sérült nyomorék van itt..


Amúgy a kérdésre válaszolva remélem Olgát :D"


Na, erre csak ezt tudom mondani en is! Csak epp arra aki arra elvez otthon, hogy ki kit akar megk*rni a tv-ben, maunikaso, gyozikso, valovilag zombik akiknek ez a szellemi merce. :)

2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
remélem nem engem...xD
2011. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!