Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem dúrva, hogy...

Szerintetek nem dúrva, hogy Alekosz kiejtette Évát?

Figyelt kérdés
Az egyetlen szép csaj volt( meg mondjuk még Brigi) és szerintem aranyos is volt, már amennyit láttam belőle, nem néztem mindig. De nekem hihetetlen, hogy az a bunkó, undoritó, cigány testvérpár jobban bejön neki.
2011. máj. 15. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Gondolod a testvérpár többet akar?" Nem, de most csak egyet küldhetett el, majd ők is sorra kerülnek, ne aggódj. De Éva nem is szólt hozzá, a testvérpár legalább jól hazudik! Mondjuk szerintem itt elég durva, hogy igazából csak Barbarának tetszik Alekosz! Így semmi értelme ennek a műsornak!
2011. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
De amúgy Barbara illene is hozzá, nem? Szerintem ő igazán szereti, és őszinte is, legközelebb a testvérpár fog kiesni, undorítóak.
2011. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Liza von Staunhoff

tényleg vannak róla szexi fotók?hol?:D

2011. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy Éva esett ki! Klasszisokkal jobb nő, mint bárki más ott bent a villában! Nemcsaqk a külseje, hanem az intelligenciája is jócskán meghaladja a többiekét, dacára annak, hogy ő a legfiatalabb.

Őszintén szólva, én biztosan nem küldeném el! :)

2011. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Meg jobb érzés volt őt nézni, mint azt az undorító testvérpárt
2011. máj. 17. 09:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Ki az isten ez az Éva??( Azon kívül, hogy a műsorban láthattuk.) Amióta benn volt az Alekosznak valóban mindenhol róla hallani. Szerintem nem is volt olyan nagy szám. Tipikus szőke fej, stílus.
2011. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Barbara se angyal

[link]

2011. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!