Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vv Éva miért nem szerepel az...

Vv Éva miért nem szerepel az Alekosz feleséget keresben? Lilu szerintetek is egy nulla a rózsaceremnia elötti csajkibeszlésen? Miért nem Évával dumálja ki a csajokatAlek?

Figyelt kérdés
mint a benkőben a padödös csajjal eléggé szar igy a műsor amugy a hot dogos csaj fog nyerni tuti mert csak ő jó nő a többi vagy elhizott pl testverpár vagy csunyácska v. kismellü mind2 pl barbi
2011. máj. 14. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert a szerkesztők így akarták
2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés mióta tartozik a családi kapcsolatok kategóriájába?!

Amúgy meg kit érdekel ez az egész,jobb dolgod nincs mint ezzel foglalkozz?!Szánalom az egész vv4 meg ez az alekosz mennyaszonyt keres dolog.

2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért csak a szilikonos vékony lányok a jók??? Csak ők lehetnek szépek??? A tv am is kövérít. Figyelj én mióta betegség miatt híztam eszembe sem jutna vkit lekövérezni mert nem tudom miért olyan. Van aki igen sokat eszik és ugy hízik meg de van aki betegség miatt.

Sztem aki nem modellalkat is lehet ugyanúgy értékes nő.

2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Torkig vagyok már ezekkel a kérdésekkel. Mind az írásképed, mind a kérdésed tartalma gyönyörűen tükrözi a színvonalad.
2011. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Egy idióta vagy. :D kezdj el olvasni és ne nézz többet TV-t. Ezt a legjobb szándékkal tanácsolom neked. ;)
2011. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Éva örül ha nem árverezik el a jelzálogos házukat...
2011. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert Éva olyan féltékenységi jeleneteket rendezne Alekosznak hogy végül senkit nem választana.
2011. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Éva most a barátjával elfoglalva

amúgy örülj amíg ez a legnagyobb bajod

2011. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*van elfoglalva
2011. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a hot dogos csaj nem szilkonos csak hord push upos melltartot is. ö alapból vékony és nagycsöcsü és igen ez a szép a vékony nő nagy mellel csak ritkaság ez a baj
2011. máj. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!