Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted milyen Alekosz és a...

Szerinted milyen Alekosz és a műsora? -. -

Figyelt kérdés

Én nem bírom egyszerűen...hogy viselkedhet így, ennyire 'falja' a nőket, még műsort is csináltak neki, kihasználja a nőket, kedvére válogat...

Ha egy lány csinálna ilyet a pasikkal, rödtön aztmondják rá hogy ribi, és akkor Alekosz mi, himbi?


És amugy észrevettétek, hogy Alekosz mindenben a szőke teltebb lányokat választja? XD

Neked mi a véleményed?


2011. máj. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szandika volt az egyetlen, aki nem kellett neki. Most meg Alekosz "Szandikát" keres, mivan??!
2011. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És amikor Benkő keresett feleséget? Vagy amikor a tv2-n volt a párkereső show Szabó Zsófival, Kozsóval, meg még pár emberrel azt miért nem szóljátok le? Lehet hogy a vv4 által lett ismert, de minden celeb stb.-nek el kellett kezdeni valahol, hogy ismerté váljon, nem?
2011. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ritka szar, rosszabb minta benkő :D
2011. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én különösképpen nem idegeskedem rajta. Nézem, mert jókat röhögök azon a sok kiélt k.urván, na meg Alekoszon.


xD

2011. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megutaltam Alekoszt.
2011. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szőke a kedvenc hajszíne.Elmondta már egy jó párszor.Meg a nagy ciciket is nagyon szereti,ezt is hangoztatta.
2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor Szinte a barna hajuaknak nincs eséje.. XD

minek is válaszották ha tudták h a szőkéket szereti :P

2011. máj. 13. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy neki,de a szőkéket preferálja,hogy a szavaival éljek.A vöröseket utálja állítása szerint,de azért én kíváncsi lennék,hogy találkozna egy szemrevaló vörös lánnyal,akkor vajon visszautasítaná e?!
2011. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tothgubi ***** válasza:

Szánalmas!!!!! kb öt percet láttam belőle,de elég is volt.

Hihetetlen ,hogy van olyan ember aki meg tud nézni egy ekkora baromságot.

2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!